ADMİNLER YARDIM EDİN ACİLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve bloodhunter80 tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. lütfen birisi yardım etsin.. açık arttırmaya yanlışlıkla 9 tuşu basılı kalmış ve bende teklif sundum yanlışlıkla ... ve şimdi bir şey alamıyorum bi önnce kki teklifin 10.000 credis fazla teklif sun diyor bu durum nasıl düzeltebbilirim nolur ama nolur yardım edinn...!!!

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Anladığım kadarı ile 9 tuşu basılı kaldı ise 9.999 olmuştur evet sistem 10 bin kredi altıı kabul etmiyor siz 10 bin üstü bir rakam basarak deneyiniz.

bloodhunter80 bunu beğendi.
  3. hayır ben 10 tane 9 dan bahsediyorum ben teklif sundum 10 tane 9 vardı rahat teklif sundum şimdi sunamıyorum hiç bir şeye ya lütfen yardım edin

lütfen yardım edin nolur

nolur yardım edin nolur

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Ocak 2014
  4. O kadar krediniz var mıydı?

5. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Eğer ihalede teklif verdiğseniz teklif verdiğiniz ürünün altında ne kadar teklif verdiğiniz görülür. Eğer başka birisi ihaleyi sizden aldıysa bir önceki teklifinizden en az 10.000 kredi daha fazla teklif vermelisiniz. Ayrıca yanlış verdiğiniz tekliflerden bizler sorumlu değiliz. Verdiğiniz tekliflere dikkat etmeniz gerekir.

İyi forumlar...

6. ya işte artık teklif veremiyorum hiç mi veremicem artık lütfen söyleyin
    hayır yoktu artık teklif veremiyorum

7. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Lütfen detaylı bir anlatımla suporta yazınız. Konu kilitlenebilir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.