adminler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve muhammed27 tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. muhammed27

muhammed27 User

chat kurallarına göre oyuncunun nazik olması gerekiyor ( çok katı bir kural)
    lutfen bu kuralı chat moderetörleride uygulasın adamlar emir kipi ile yazıyor buz gibi cevaplar yazıyor tersliyor oyununuza donun felan bende chatine dön dersem hemen ban atıyor o benden üstünmü ki

2. TheMaster

TheMaster User

Yetki olarak üstün

3. Nefes

Nefes User

Merhaba

Kimse kimseden üstün değildir ama chat kurallarına göre hareket edilmelidir diye düşünüyorum CM arkadaşlarımızda bu yönde hareket ederek keskin cevaplar veriyor olabilir siz nasıl yumuşak bir yazı tarzı seçerseniz onlarda emin olun ki size o yönde cevap vereceklerdir nazik olmak katı bir kural değildir size duyulan saygıyı ifade eder bunuda unutmayın lütfen.

4. muhammed27

muhammed27 User

tamamda nazik olmak muhteseşem birşey bir atı bile dizginleştirir ama adminler bunu yapmıyorlarsa ben hiç göremiyorum bunu size yalan söyleyecek halim yok

bende cm e hakaret edip keskin cevap versem ban alırım bu adalet değil bu terazi bozuk

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ocak 2014
    Nefes bunu beğendi.
  5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bakın beni yanlış anladınız kimse kimseye gereksiz sert cevaplar vermez kişinin yazımından ne denilmek istendiğini az çok görevli arkadaşlarımız anlıyor siz nazikçe sorarsanız nazikçe karşılık alırsınız bu oyun dışındada bu şekildedir.

muhammed27 bunu beğendi.
  6. muhammed27

muhammed27 User

nefes sen burayı bırak valla gel tr1 de chat moderatörü ol sen onlardan çok daha naziksin bütün iyi cmler burda

7. Nefes

Nefes User

Merhaba

Emin olun ki yapılan her işte bir zorluk vardır kimse kimseye isteyerek karşılık vermez hani derler ya yaşamadan bilemezsiniz diye gerçekten yaşayarak öğreniyor insan cm olsanız sizde anlayacaksınız şuan ben cm değilim ama az yada çok yazılan yazılardan kimin ne demek istediğini anlayabiliyorum cm ve adminlerimize kızmayın inanınki kötü niyetli değiller belli bir düzen var ve onlarda bu düzeni korumaya adatletli bir şekilde davranmaya çalışıyorlar yanlış anlaşılmasın kimseyi kayırmıyorum ama gerçekte bunun dışına çıkmıyor ve şunuda bilin FM olduğum halde çoğunuda tanımam.

8. muhammed27

muhammed27 User

tşk ederim nefes adminim ama bak sen güzel konuştun ben hemen duruldum onlarda öyle olsa yine durulurum çünkü karşılıklı saygı hatsafada yinede bilgilendirmen ve zman ayınman için minnettarım zaten cm olacam başvuru içinde bi konu açtım kilitleyebilsiniz
    saygılar
    iyi forumlar
    iyi eglenceler

9. Nefes

Nefes User

Merhaba

Olabilir insanlık halidir bizlerde bazı şeylere sinirlenip isyan edebiliyoruz sonuçta kanlı canlı adamlarız olur o kadar sadece bazı değerleri kaybetmeden hareket etmeyi bir yol edinmeliyiz inanki gerisi zaten gelecektir ben teşekür ederim size benim için hiç bir konu zaman kaybı değildir ben yazmayı severim emin olun bende sonuçta sizlerden biriyim ve bende buralara zamanında isyan ederek geldim bunuda açıkça söylemeliyim...

Keyifli bir forum ve sinirlenmeden sakince bir oyun dilerim...:)

muhammed27 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.