Adminlerin İstifası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯¯¯¯¯¯BДЯΘИ¯¯¯¯¯¯ tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hiç de öyle düsünüyorum insanları çok kırdınız çok üzünüz bir takım olarak yaptınız bunu bu doğru oyuncuları küçümseme takımı kurdunuz .. bizden olanlar ve olmayanlar diye böldünüz tanıdığız cevreye yakın oldunuz ama binlerce oyuncuyu küstürdünüz .. sevdikleri oyundan uzaklastırdınız ... geri dönmemeniz dileği ile yeni gelecek ekibe bunlardan ders çıkartarak basarılar diliyorum..

IRON_PUNCH, Kuzey-Su ve -EUPATOR- bunu beğendi.
  2. -EUPATOR-

-EUPATOR- User

umarım yeni ekip gidenleri aratmaz!!!

3. İnsallah dostum unutulmamalı ki darkorbit takımı sadece yönetenlerden değil az yada çok para harcayan veya harcamayanlardan olusmaktadır bunun bilincinde olan adminler bekliyoruz

4. Merhaba ,

Kimsenin arkasında olumsuz yazılar yazmayalım arkadaşlar. Yok bu böyleydi , şu bunu yapmıştı vb. şekilde çok fazla ileri-geri konuşmak doğru değildir. Sonuçta istifa eden bir çok görevli bazılarına göre iyi bazılarına göre kötü gelebilir fakat burada oyuncular için bulundular. Onlardan önce olanlar yada bizlerden önce olanlar gibi bir şekilde ayrıldılar.

Arkalarından atıp tutmayalım lüften.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.