Adminlerin sürekli konuları kilitlemesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ikiz07 tarafından 17 Ağustos 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. ikiz07

  ikiz07 User

  Yazılan tüm şikayetleri birşey yok her şey yolundaymış gibi kendinizce cevaplayıp kapatıyoruz. Ne düşünüyor bizim gibi oyuncular? Çok masum gariban yönetici olduğunuzu mu? İcraat olmadan sözlerin bir önemi yoktur
   
 2. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba,

  Forumda yüzlerce belki de binlerce bug, bot ve diğer şeylerde konu mevcut İlgili konular hakkında her defasında aynı yorum yapılıyor değişen 1 tane bile mesaj yahut virgülün yeri yoktur. Hepsi aynıdır çünkü elimizde Yetki YOK. Biz raporlamakla yükümlü kişileriz ilgili şikayet belirtildi, raporlandı. Konu bizim için o anda bitmiştir, (Anlamazsınız diye açıklama getiriyorum tekrardan buraya, bizim görevimiz raporlamak raporlandığında görevimizi tamamlamış ve bizim için sonuç başarılıdır. Gerisi bizi ilgilendirmez, çünkü yetkimiz dışında elimizden gelmiyor yetkimiz yok yetki zaten verilse sen böyle konu açmayacaksın ben sana bu yazıyı bile yazmayacağım.)

  Bu konuda diğer konular gibi kilitlenip kapatılacaktır. Çünkü konu içeriğinde bir patavatsız oyuncu gelip ortalığı karıştıracak bir şey söylüyor ve kenara çekiliyor, yada devam ediyor. Ardından diğer oyuncular bu patavatsız kişiden tabiri ile gaza gelip yorum yapıyor. Sonra biz ceza verince adminler adam ayırıyor geldi beni banladı.

  Şu yukarıda yazdığımı sadece oyuncu gözünüzden değil admin gözünden bakmaya çalışın. Ardından demek istediklerimi anlayacaksınız.

  Saygılarımla,

  Amiral34.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş