Adobe Flash Player Sorunu-2

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve galaxyshef1 tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu sorun sonradan farkedilmiş ama forum moderatörünün mesajımı görmemesi dolayıyla ilk konum kapanmıştır.Konuyu burdan devam ettiriyorum çünki sorunum hala bitmemiş durumda.Adobe Flash Player Sorunu adlı kilitli konumu ziyaret eder iseniz mesajımı mod'umdan önce attığımı ama modumun görmediğini fark edebilirsiniz.Sorunum şu ben flash player 12.0.0.38'i indirdim ve kurdum.Oldu sonunda başardım ama sorun burda bilgisayarımı kapatınca yeniden 11'e düşüyor.Her açtığımda bilgisayarımı yeniden mi yüklüyüceğim ? Yoksa bir çaresi var mı? Cevaplarınızı bekliyorum.
    Not:Bu sorunu bir tek yandex'te yaşamamıştım ama değişik sorunlardan dolayı MaxThon'a geçmiş bulunuyorum.Bu arada maxthon kullanıpta uygun flash player bulamıyan var ise söyliyeyim maxthon internet expoler'in bir üst sürümü olarak geçiyor yani adobe flash player'in internet expoler sürümünü indirir iseniz bir sorununuz kalmaz.Ama bende kapatıp açınca yine 11 oluyor.Acil yardımlarınızı bekliyorum.

Aklıma gelmiş iken adobe flash player 12.0.0.38'in dosya halinde [normal olarak orjinal sitesinden indirdiğimizde adobe dowload asistan programı ile iniyor]indirebilceğim bir link var mı ? Var ise mod'larımdan mesaj istiyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ocak 2014
  2. Merhaba ;

Konunuzu ben kapatmışım bundan dolayı özür diliyorum, demiş olduğunuz gibi farketmedim sizin mesaj yazdığınızı. Bu mesajı sadece özür amaçlı yazıyorum, bilgisayar konusunda fazla bir bilgim bulunmamaktadır, umarım sorununuza yanıt bulabilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

3. Önemli değil , zaten galiba mesajlarımızın arasında sadece 30 saniye gibi bir fark bulunmakta.Ben sizin mesajınızı 5-10 dakika sonra gördüm.Yinede saolun.

4. Merhaba ,

Bilgisayarınızda DeepFreeze yada benzer program var mı ? Yani bu tür program varsa bilgisayar kapanıp açıldığında programın kurulup aktif edildiği andaki haline gelir.

Ayrıca siteye girip baktığımda

Bu şekilde ayarlayıp indiriniz. Fakat indirmeyi bende 32 bit olarak iniyor. Unutmadan ortadaki Virüs programı ile ilgili seçenek kısmındaki kutudan işareti kaldırınız.

İyi forumlar.

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bir araştırma yaptım ve microsoftun sitesinde buna benzer bir sorun ile karşılaştım sizde isteğim bir okumanız sizin 64 bitte neden çalışmadığını ve yüklemediğini biraz açıklamışlar. MİCROSOFT FORUM

6. Merhaba ,

İlave olarak google'da " windows 7 64 bit flash player 12 indir " diye arama yapıp üstten 3. sıradaki yeri inceleyiniz. Belki yardımı olabilir.

İyi forumlar.

7. Sorunu çözdüm.Yandex'e chrome: plugins yapınca yanda ayrıntılar'ın olduğunu gördüm basınca adobe flash player'da 2 tane sürüm olduğunu fark ettim 12.0.0.43 ve 18. sürümü vardı.18.sürümünü devre dışı bırakarak sorunumu çözdüm artık her zaman 12 :)

Konu kapatabilinir yardım eden herkeze teşekkür ederim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Ocak 2014
  8. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenebilir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.