Duyuru Aegis Citadel ve Spearhead Elit Tasarımları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Traubbe tarafından 5 May 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Traubbe

  Traubbe User

  Merhaba;
  Çoğu kişi Aegis Citadel ve Spearhead Elit tasarımlarının özelliklerini net öğrenebilmiş değildir.Bir kaç kişi soğuma süresi artıp azalır bir kaç kişi ise yeteneğin süresi artar azalır deniliyor.Bunu bir açıklığa kavuşturmak istiyorum ve size bu Elit tasarımlarının ne işe yaradığını kısa bir şekilde göstericem.
  Spearhead Elit Tasarımı:
  Etkileri:
  Ekstra Hasar:
  %5
  Mükemmel Kamuflaj ve Keşif Yeteneğinin Süresi: +%50
  Hedef İşaretleme Yeteneğinin Bekleme Süresi: -%25
  Felç Edici Yeteneğinin Bekleme Süresi: +%15
  Aegis Elit Tasarımı:
  Etkileri:
  Ekstra Hasar:
  %5
  Tamir Birimi Yeteneğinin Süresi: +%50
  Kalkan Tamiri Yeteneği: -%20
  DP Tamiri Yeteneği: -%10
  Citade Elit Tasarımı:
  Etkileri:
  Ekstra Hasar:
  %5
  Koruma Yeteneğini Süresi: +%50
  Ateşi Çek Yeteneğinin Süresi: +%50
  Güçlendir Yeteneği: -%25
  Seyahat Yeteneği: -%15

  Elit tasarımlarının size verdiği özellikler bunlardır umarım yardımcı olmuşumdur.
   
 2. Sürelerini kısalttığı yeteneklere baktığımız zaman savaş için olduğu görünüyor.
   
 3. Traubbe

  Traubbe User

  Merhaba;
  Çok haklısınız SERFRİC.Zaten bu 3 gemi için Veteran kasılmalık olaraka çıkarılmış bir tasarımdır.Elitelerde de belli olduğu gibi %5 ek hasar veriyor buda savaşlarda bi kaç rol değişimine sebep oluyor.Bu 3 gemi için Elit tasarım alıcak olanlar için yararlı bir konudur.Çünkü çoğu kişi tasarımının altında yazan yazıyı net olarak anlayamıyor.Umarım yardımcı olmuşumdur.
   
 4. Bende anlamıyordum iyi oldu. Adam spearhead ile beni kesiyor resmen :D
   
 5. Traubbe

  Traubbe User

  Sperhead'ı 5 lazer olup işe yaramaz bir gemi zannedenler var ama Almanya ve Global Avrupa da ilk 10da kesin 1 Sperhead mevcuttur Elite tasarımı ile birlikte :)
   
 6. senberk99

  senberk99 User

  harika konu beğendim de bende citadel almadan önce farklı sanıyudm alınca fark ettim bende böyle bir konu açmıştım ama bu kadar düzenli ve güzel değildi süper olmuş tebrikler
   
 7. Traubbe

  Traubbe User

  Teşekkür Ederim ama konun sabitleşmesini isterim.Çünkü çoğu kişi bu Elite Tasarımları tam olarak ne açıdan yararlı/zararlı olduğunu anlayamıyor.

  Sayın modlarımdan da konuya ilgi bekliyorum.Çoğu kişi Elite tasarımlarının verdiği özellikleri net olarak bilememektedir.Burada yardımcı olabildiğim kadar odum eğer anlayamayan var ise sorsun daha açık şekilde anlatıyım
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 May 2015
 8. Merhabalar;

  Spearhead Elit Tasarımı:
  Etkileri:
  Ekstra Hasar: %5
  Mükemmel Kamuflaj ve Keşif Yeteneğinin Süresi: +%50(Tasarımsız gemide 30sn. Elite tasarımında 45 sn,Bekleme süresinde değişiklik yoktur.)
  Hedef İşaretleme Yeteneğinin Bekleme Süresi:
  -%25 (Tasarımsız gemide Bekleme süresi 25sn Elite tasarımında Bekleme süresi 30sn,Yeteğenin kullanım süresinde değişim yoktur.)
  Felç Edici Yeteneğinin Bekleme Süresi: +%15 (Aegis,Citadel gibi gemilerin aktif olan yeteneklerini inaktif hale getiren özellik Her iki gemide 5sn sürer,Bekleme süresi Tasarımsız gemide 2dk 55 sn Elite tasarımında 3dk 25sn dir.
  Aegis Elit Tasarımı:
  Etkileri:
  Ekstra Hasar: %5
  Tamir Birimi Yeteneğinin Süresi: +%50 (Ortaya bırakılan şamandıra özelliğinin süresini uzatıyor Tasarımsız gemide 10 sn sürüyor Elite tasarımında 16 sn sürüyor,Bekleme süresinde değişiklik yok.
  Kalkan Tamiri Yeteneği: -%20 (Kalkan tamir yeteneğinidir 5sn boyunca sürüyor Bekleme süresini %20 azaltıyor örn Tasarımsız gemide 30 sn sürüyor Elite tasarımında 25 sn sürüyor.
  DP Tamiri Yeteneği: -%10(Tasarımsız gemide 8 sn Boyunca tamir ediliyor Elite tasarımında 6sn düşüyor,Bekleme süresinde değişim yoktur.)
  Citade Elit Tasarımı:
  Etkileri:
  Ekstra Hasar: %5
  Koruma Yeteneğini Süresi: +%50(tasarımsız gemide 10sn sürüyor Elite tasarımında 15 sn sürüyor,Bekleme süresinde değişiklik yok.
  Ateşi Çek Yeteneğinin Süresi: +%50(Tasarımsız gemide 5 sn sürüyor Elite tasarımında 7.5 sn sürüyor,Bekleme süresinde değişim yok)
  Güçlendir Yeteneği: -%25(Tasarımsız gemide 10 sn özellik aktif iken Elite tasarımında 7,5 sn sürüyor,Bekleme süresinde değişim yok.)
  Seyahat Yeteneği: -%15(Tasarımsız gemide 5 sn boyunca yetenek aktif iken Elite tasarımında 4 sn aktif,Bekleme süresinde değişim yok)

  İyi forumlar.
   
 9. Traubbe

  Traubbe User

  Anlatmak istediğimin uzun halini modumuz yazmıştır.Teşekkürler.
  İyi Forumlar
   
 10. Hocam şimdi benim merak ettiğim şu

  Aegis elite sahip olan kişinin yeteneğinin etkisi örneğin Dusmuyor mu normal aeigisde dp tamiri 20.000 veriyor elite de ise bu yarısına düşmüyor mu ?
   
 11. Traubbe

  Traubbe User

  Dp tamiri yeteneğinde 20K Dp tamir ediyorsa bu Elite tasarımda 10K ya düşmez.Kaç saniye Dp tamir ediyorsa onun süresi azalır normal bir aegista 8 sn Dp tamir ediyor.Her saniye 20K DP Toplam 160K Dp tamir ediyor ama Elite tasarımın varsa 6sn Dp tamir ediyor ve her saniye 20K Toplamda ise 120K Dp tamir eder.

  Modlarımızın ve oyuncularımızın bu konuyu dikkate almasını isterim.Elite tasarımlarının özelliklerini bilmeyen çok kişi vardır.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 May 2015
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş