Öneri Aegis güzel gemi mi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve XJoker tarafından 22 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. XJoker

XJoker User

Arkadaşlar ageis güzel gemi mi

2. [rüya]

[rüya] User

yok.

3. Güzel gemiydi ama sayborglar varken iş yapmıyor hızdan ötürü.

4. -Alaca51-

-Alaca51- User

Senin ne için kullanacağına bağlı. Eğer gemin orta seviye ise kasılmak için kullanabilirsin. Genelde grup kasılmaları veya savaşları için ideal bir gemi.

5. neor

neor User

hayır değil

full değilsen venom, spectrum ve cyborg'dan(varsa) başka gemi iş yapmaz

6. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

Geminizin ekipman durumunu paylaşırsanız daha sağlıklı bilgi paylaşımı yapılabilir.
    Aegis'i genel olarak gelişmekte olan oyuncular kullanıyor. Vuruş gücü az olmasına karşın sağladığı DP ve Kalkan tamir yetenekleri sayesinde hem bireysel hem de gruplu yaratık kesimlerinde aranan bir gemidir. Buna karşın birebir savaşlarda Goliath & Sayborg vb. karşısında fazla avantajı yoktur.

İyi forumlar.

7. XJoker

XJoker User

Fuul elti :D

8. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

Full elit bir ekipman ile Aegis yerine daha farklı gemileri tercih edebilirsiniz. Şu an size tek yararı NPC'leri etrafınızda toplayıp hiç dönmeden olduğunuz yerde kesmek olacaktır benim fikrimce.
    Aklınıza takılan başka bir soru yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  9. XJoker

XJoker User

Şimdi ohule diyince peki venom nasıl

10. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

Venom özel yeteneği sebebiyle NPC kesimlerinde oldukça fazla tercih ediliyor. Diminisher'de keza öyle. Eğer Sayborg'unuz yoksa bu iki gemiden birini NPC kesimleri için tercih edebilirsiniz.
    Buradan DarkOrbit evrenindeki tüm gemiler ve tasarımları, avantajları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  11. XJoker

XJoker User

cok tşk etim =) Perseus.
    Buralarda Yenisiniz Galiba? =)

12. ELYSIUM

ELYSIUM User

Nice full elite gemi sahibiyim diyen gördüm de kastettikleri 31adet lf3lerin 20 adetkalkanların ve 8 irislerinin olmasıymış :D Daha detaylı bilgi verir misin

13. Hammerclaw alana kadar aktif aegis kullanıcısıydım şimdi de aktif hammerclaw kullanıcısı oldum :) Oyun tarzı ile alakalı bence , Ben pek pvp yapmayan ve çoğu zaman pve yapan bir oyuncu olduğum için bana fazla hasar yerine tanklık ve DP / kalkan tamir yetenekleri daha mantıklı gelmişti , daha yavaş ama aralıksız kasılabiliyordum . Tabi başka birine sorsan pve için venom da diyebilir , oyun tarzına kalmış bir durum .

14. XJoker

XJoker User

60 Pro lezer 16 lvv lık kalka fuul pet de pro var daha ne diyem :D

Perseus. bunu beğendi.
  15. ELYSIUM

ELYSIUM User

İyi maşallah, hammerclaw daha mantıklı bence aegis'ten.

16. XJoker

XJoker User

ha 1 cybor olza :D nerdeeeeeee

17. XJoker

XJoker User

he bu arda Arge de 45

18. Vay be sana acil bir sayborg lazım ortalığı kavurursun

19. XJoker

XJoker User

yok yok aga biz sayborg almayık cok mazem istiyoru

20. ELYSIUM

ELYSIUM User