Bug / Oyun hatasi Aegis\Hammerclaw Yetenekleri Çalışmıyor

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve g503 tarafından 28 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. g503

g503 User

şuan tr3te aegisimin özelliklerini basamıyorum neden ne tuşlardan nede klavyeden basılmıyor herşeyi denedim gemi deiştim onu yaptım bunu yaptım olmuyor oyunda soruhnmu var

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Sorun gerekli birimlere iletilmiş olup, gerekli çalışmalar başlamıştır. Durum en kısa zamanda çözülecektir, bu süreçteki anlayışınız ve geri bildiriminiz için teşekkür.

İyi forumlar.

3. Merhabalar ben aktif hammerclaw kullanıcısıyım , bugün hammerclaw ile hiç bir yeteneği kullanamadığımı farkettim . Tuş atamalarına baktım tuşlar atanmış durumda . Klavyeyle ve mouse ile tıklamayı denedim ancak yine kullanamadım , silah roket vs diğer her şeyi tıklayabiliyorum ve kullanabiliyorum , yetenekleri atadığım tuşlarda herhangi bir sorun da yok . Çevrede yeteneklerimi engelleyen spearhead tarzı gemi de yok . Bu durumu yaşayanlar var mı ?

Aynı zamanda bu durumu support'a da iletmiş bulunmaktayım

4. bendede aegis elite ve veteranda aynı sıkıntı oldu şamandırayı kullanamadm bir türlü düzeltirler umarız

5. Bu kadar kısa sürede cevap verdiğin için saol , sanırım genel bir sorun var .

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Konunuz benzer şikayette bulunan diğer üyenin konusu ile birleştirilmiştir. Yukarda takım arkadaşımın da belirttiği gibi bu durum rapor edilmiştir. En kısa sürede sorun çözülecektir.

İyi forumlar.

7. Önce açılmış konuyu farketmedim pardon , teşekkürler

Labirent ve .Paradoks. bunu beğendi.
  8. RobinKudin

RobinKudin User

şanadıra atamıyorum basıyorum bip bip diyo sonuç ? KS kaybettik

Sinirden kınun adını bile yanlış yazmışım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 May 2019
  9. GREED

GREED User

Baya sinirlendirmiş olsa gerek yorum bile yanlış. :eek:

10. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konunuz benzer içerikli daha önce açılmış olan konu ile birleştirilmiştir. Takım arkadaşlarımın da belirttiği gibi bu durum rapor edilmiştir. En kısa sürede sorun çözülecektir.

İyi forumlar.

11. Merhaba, Tam aegis gemimin özelliklerini ne Mouse ne de klavyedeki sayılarla kullanamıyorum diyecektim ki pek çok kişinin aynı sorunu yaşadığını okudum. Anlıyorum ki genel bir sıkıntı, peki ne zaman düzeltilir bu durum? Bizlere en azından bu konu ile ilgili bir bilgi verir misiniz lütfen?

12. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Merkez ekip bunun üzerine çalışmaktadır. En kısa sürede çözülecektir. Herhangi bir süre yoktur.

İyi forumlar

13. edinak1979

edinak1979 User

son 2 gündür dikkatimi çektide Hammerclaw yetenekleri bazen çalışıyor, bazen çalışmıyor. Benim gibi başka hata alan arkadaş varmıdır merak ettim.

14. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Bu durumun farkındayız. Durum merkez ekibe rapor edilmiştir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 May 2019
  15. RobinKudin

RobinKudin User

o gemiden başka gemim yok sentinel hariç şirket habire baskın yiyoro ks yi kaybettik istasyon patladı delirtmeyin insanı hemen çözülmesi lazım yoksa kafayı yiyecem elitenin en güzel özelliği o zaten süre bakımından

16. tgs781

tgs781 User

merhaba herkese kolay gelsin. bu gün hammerclaw gemisiyle biraz kasılayım dedim geminin grup tamir yeteneğinin çalışmadığını gördüm ageise baktım onda ne kalkan ne tamir hiç biri çalışmıyor genel bir oyun sorunu mu yoksa benim oyun buga mı girdi sayın adminlerim teknik ekibi uyarabilirler mi acaba.

17. BlueSparkk

BlueSparkk User

Aynısını dün yaşadım. Aegis ile kalkan doldurdum sürekli +25.000 yazısı gelip duruyor ama kalkan artmıyor olduğu gibi kalıyor.

18. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Durumu teknik ekibe rapor ettik, bundan sonraki süreç bizim elimizde değil ne yazik ki. Geliştirici takım sorunu çözmek için çalışıyor.

İyi forumlar.

19. Chev

Chev User

aynı durum bende de var

20. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

ya adminim adama neden bozuk gemi veriyorsunuzki. :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.