Bug / Oyun hatasi Aegis\Hammerclaw Yetenekleri Çalışmıyor

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve g503 tarafından 28 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. *-ADANA-*

*-ADANA-* User

az önce aegis elit gemimde aegis şamandırasını atamıyorum. her yolu denedim olmuyor napacağım

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Bu konu ile alakalı mevcut konu olduğundan konular birleştirilmiştir, ayrıca durum gerekli yerlere iletilmiş olup konuyla alakalı çalışmalar başlamış bulunmaktadır.

İyi forumlar.

3. bu konu hakında bilgisi olan var mı ???

4. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Bu sorun ile ilgili açık konu olduğundan konunuz mevcut konu ile birleştirilmiştir. Sorun ilgili yerlere iletilmiş ve çözümü için teknik ekip çalışmaya başlamıştır. Sorun kısa sürede çözülecektir.

İyi oyunlar.

5. 3 gündür oyuna giremiyorum "yükleniyor" ekranı dolup kalıyor.
    Flash playeri güncelledim
    Çerezleri sildim internet ayarını kontrol ettim vs vs
    Önerilerinizin hepsini uyguladım hala aynı sorun 3 gündür vipimin süresi boşa gidiyor para veriyoruz emek harcıyoruz kim telafi edicek boşa giden emeklerimizi paralarımızı ?

6. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Konunuz benzer içerikli konu ile birleştirilmiştir.
    Bu durumun en kısa sürede çözülmesin bekliyoruz. Farklı bir hangarınızı etkinleştirerek giriş yapmayı ve buradaki sıralı çözümleri denyebilir misiniz?

İyi forumlar.

7. arkadaşlar şu aegis / hammerclaw hatası düzelirse buradan düzeldi diye haber verir misiniz ona göre hemen hammerclaw a geçeceğim , kontrol edenleriniz vardır belki

8. Bekliyoruz 4 gözle hala

9. persembeden önce gelmez arkadaslar

10. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

neden perşembe

11. __AYDIN__

__AYDIN__ User

bide aegis lazerleri çok yavaş atıyo o sadece animasyonla mı alakalı yoksa vuruşa bi etkisi var mı?

varsa bug mı yoksa geminin özelliği mi?

12. yavaştan kastın salvo atma sayısı mı ? aegis goliath a göre bir vuruşta daha az salvo atıyor bu hep böyleydi bug olduğunu sanmıyorum ama bu bir eksiklik değildir merak etme

13. tgs781

tgs781 User

adminim hala sorun çözülmemiş

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Haziran 2019
  14. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Sorun teknik ekip tarafından incelenmektedir. En kısa sürede çözülecektir.

İyi forumlar.

15. AEGİS gemi sorunlarını düzelmek icin 2 aymı bklememiz lazım 2 hafta oldu siz sornu düzeltecenize yazdıgım mesajın büyük harlf le yazıldıgınamı takıldınız valla siz bu cevapla oyundaki hçbi sornunu düzeltemicenize hç bi halta yaramadıgınıza inandırmış oldununz adamlar sornun düzelteceklerine yazının büyklügü kücüklügüne takılıyolar valla bnlardan bi hallt olmaz gemiye verdigim urinin iyadesini istiyorum yazdıgm yazıyıda sildim simdi bunada kücük harfle yazdınız uyarısı yapn :D

Son düzenlenen: 4 Haziran 2019
  16. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Öncelikle büyük harfle yazmak yasaktır. Lütfen mesajınızı düzenleyiniz.

Sorunuza gelecek olursak teknik ekip almanyadır. Bunu merkeze ilettik. Sorunun çözümü ile ilgili duyuru gelirse bunu sizlere bildiririz. Farklı yapabileceğimiz konu yoktur.

İyi forumlar

17. *-ADANA-*

*-ADANA-* User

perşembe neden ??

18. Arkadaşlar farketmeyenler ve haberi olmayanlar için şöyle bir bilgi vereyim , hammerclaw da eğer herhangi bir oyuncuyu veya npc yi işaretlemiş iseniz normal kalkan ve can doldurma yetenekleri sorunsuz çalışıyor . Ancak kimseyi işaretlememişseniz çalışmamaya devam ediyor . Aegis te de böyle mi bilmiyorum

19. -gemi2012-

-gemi2012- User

hammer şamandıra yeteneği çalışmıyor

20. evet aynı sorun bende de var

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.