Aegis Konfi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve δƦαĝøπ_ωαƦ tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar aegisim için Tallon kesme ve Baskına gitme konfisi lazım söylerseniz sevinirim. Çar şöyle:

Aegis
    23 lf3
    4 iris 4 flax
    16 bo2
    9 elit hız
    P.E.T
    1 arge

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

2. Merhaba ,

Baskın kısmına birşey diyemem çünkü Aegis ile baskına gidenler daha iyi bilir. :)

Kristallon için

1. Konfigürasyon :
    Gemi : full lazer + 5 hız + 10 kalkan l Droit'ler : full lazer ( Vuruş konfigürayonu - Kasarken)

2. Konfigürasyon :
    Gemi : full lazer + 15 hız l Droit'ler : full kalkan ( Hız ve Kalkan konfigürayonu - kaçarken )

Hız jeneratörlerini Promerium ve Kalkan jeneratörlerini seprom ile besleyebilirseniz epey yardımı olacaktır.

İyi forumlar.

3. -onur5000-

-onur5000- User

Baskın için söyleyim ben :) aegisle çok baskın yaptım halada yapıyorum :)

Öncelikle normal bir avcı konfisi

İlk Konfi : Drolar full lf3 jeneretör full hız ( adam kovalamak adam kesmek ) için.

İkinci Konfi Kaçış : jen.ler full hız drolar full kalkan olacak

Sana bide taktik vereyim spektrum + goli kendimce baskında en iyisi ancak agide güzel bir baskın gemisidir canınız azaldığında can doldurup kaçarsın ayrıca senden güçlü biri seni kovalıyor kaçış konfi aç can + kalkan baktın patlıcaksın portta potu indir insta bas kaç sonra kamu al zaten seni zor tıklar kaçar gidersin :) ANCAK :

Ben senin o gemiyle baskına gitmeni tavsiye etmem eskide güçlü biri ( full artı full ) bide seprom ucbsi varsa bide ema kamu yapamassan FİNİSH :D

Keyifli Forumlar...

4. tiaremy94

tiaremy94 User

Ema kamu nedir açıklayabilir misiniz?
    Ema dalgasından bahsediyorsunuz sanırım peki kamu?

5. Merhaba ,

Ema dediğiniz gibi Ema Dalgası oluyor. Kamu ise kamuflaj'ın kısa yazılması daha doğrusu oyuncuların yazdığı şekli :)

İyi forumlar.

6. tiaremy94

tiaremy94 User

Peki bu nasıl bi taktik kamuflaj basıp akabinde ema basıyoruz ve topuk mu? Ema düşmanı yavaşlatıyor mu?

7. tiaremy ilk konfide droit full lazer gemi ye kalkanla hızları tak 2.ci konfi full hız ve droit full vo2

8. Merhaba ,

Savaşırken kombinasyonu hızlı yapabilirseniz ilk olarak EMA atarsınız hemen kamuflaj olursunuz. Eğer dp ve kalkan yüklemeniz gerekiyorsa saldırı almamaya dikkat ederek bir süre haritada dolaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.