Duyuru Aegis Kullanmak Çaylak işi mi ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -_EFSANE_RİZELİ_- tarafından 10 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Şunu da demek istedim.

Bazı ustalar vardır ki hem kasılabilir hemde savaşabilir.

Aegisin normal rolü kasılmadır supporttur ama bazı insanlar vardır ki (Benim gibi kendimi övmeyi sevmem pek) savaşta bile özellikle baskında kullanır bu gemiyi...

2. Oooov hiç hatırlatma , baskınları kabus oluyor Aegis'lerin ... 2-3 Sentinel , Diminisher ile geliyorlar bir de aman Allah'ım :D

GREED bunu beğendi.
  3. Bu elemanlardan kurtulmak için her türlü taktiğim var bundan emin ol :)

Bu elemanlar arkamda ordu gibi birikince böl parçala yapıyorum tabi önüme tek tek çıkıncada bunları sinek gibi avlıyorum...

Aegisi tek başına baskında düzgün kullanabilmek ustalık ister.

4. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

emniyeti sevenelere aegis :)skıstınmı can dp bas:) baskina gelen aegisler de cok zor patlayani hatta kacani bile var avci ustaysa her sekilde usta oluyor:)

5. Aegis kanımca, ekipmanı orta halli olan kişilerin kullandığı bir gemi'dir. Vellevki aegis yetenekleri bakımından bir çok gemiden üstündür lakin vuruşu az ve o yetenekleri zamanında kullanılmayınca paslı bir teneke parçasıdır. Eski gemim'de 3 sıralama aegis'ine tek başıma diminisher ile girerdim. Yardım telaşına girip tüm skill'leri basıp bir gemiyi kurtarırlardı ama ondan bir dakika sonra yukarıda tp ve şp'ler sıralanırdı.
    Yani demem o ki skill'i bitince hiç bir şansı olmayan bir gemidir aegis.

GREED bunu beğendi.
  6. Orası öyle skilleri biterse geçmiş olsun o yüzden diyorum ya ustalık ister :p

Ben full + full olsamda aegisimden vazgeçeceğimi pek sanmıyorum.

Goliat önceden benim en sevdiğim gemiydi fakat ben savaşta tasarım gerektirmeksizin hem destek hem saldırı yapan hemde savunan olmak isterim.

1 havocum eksik o havoc gelse benim karşımda ayakta duracak olanların işi baya bir zordur :)

Argeyide 50 yapsam tamam aegis tam bir ölüm makinası...

GREED bunu beğendi.
  7. GREED

GREED User

ışte bunu söyleyenlere gıcık oluom aegisim die pvp de 2 kişi dalıolar eğer kesersem korkak aegissiz gelemio diolar onlar keserse aegisin olmasa x 1 le kescem diolar:mad: işte buna öfke denir :D

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  8. Ben aegis kullansam ve aynısını bana deseler hiç umursamam sonuçta bir oyun için öfkeleneceksen hiç oynama :D

GREED bunu beğendi.
  9. Herkesin bir stratejisi vardır. Senin aegisin varda kullanmamı dedik veya aegisin yokta almamı dedik.

Aegis baskın veya vsde kullanılması zor gemi. Dp kalkan basmak ustalık ister ki o anın artık ne duyguyu yaşıyorsan etkisiyle yanlış zamanda basabilirsin.

Korkak diyene sende aegis al gel kapışalım diyecen :)

GREED bunu beğendi.
  10. Tom_Cat

Tom_Cat User

ben genelde tekli özellik olanları kullanabiliyorum.malum VIP her zaman olmuyor.yoksa aegis çok güzel özellikleri olan özel bir gemi.

11. %50 yetenek kısaltan güçlendirici yaparsan aegis baskındada güzel , aegisin yeteneği bitmiyormu ? bitiyor tabi , ama 15 sn sonra gene başlıyor kalkan basmaya . diğer 250k lık tasarımları kaç dkkada bir kullanabiliyorsunuz bunuda sorgulamak lazım , karşıdaki adam o yetenekten kaçarsa (buz,yavaşlatma roketi , mayın vb.) dönüşte her türlü alır gider. tabi bu bahsettiklerim savaş konusunda yetenekli ve tecrübeli olanlar için

12. xcodefatal

xcodefatal User

Tabikide çaylak işi değil ama adam haklı :D sen adamın oyun stiline karışmassın birde chatte kaçırdığı adama laf atanlar genelde yaşı küçük oluyor :) senide öyle anlayacakları için bence bu tür laflar kullanma ha sanada ederse başka ikinci olarak aegis tabikide kullanılması iyi gereken bir gemi nerde ne yapıcağını bilmen gerekiyor ama golinin yaptığı konfileri aegisle yapamassın jpada sürekli goli katılmalarının önemli etkenlerinin biride bu sentinelle gerekli konfiye yaparsan karşında rakip durmaz dostum buna emin ol ayrıca arkadaş son jackpotu aegis kazandı demiş ama muvazzafınkine bakarsa aegis orda tamamen buz ve zehir atıp kaçmış başka hiç birşey yaptığı yok çift hız :) bu taktik değil tamamen korkaklık :) ve killmediumu aegis zorladı fakat kazanan gene goli :) bunu unutmamak lazım :) ayrıca konuya gelirsek sen aegisle adamı o an kesebilirsin ama goliye geç dediğinde sende bi an duraksama olur :) çünkü aegisten sonra goliye alışmak küçükte olsa bi zaman zarfı istiyor ama öyle goli ustaları varki karşında ne olursa olsun yıkıp geçiyolar mesela benim kendime has konfim var zaten çoğu kişi goliyi full vuruş yaptıkları için aegise patlıyor bunuda bilin :) ama ne olursa olsun goli bu oyundaki tartışmasız en iyi gemi :)

13. hakguguk

hakguguk User

aegiside bütün gemileride herkes kullanabilir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.