Öneri Aegis mi Arge mi ? Acil

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve İntikam0163 tarafından 18 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Rahatsız ettiğim için kusura bakmayın.

13 argeyim 23 lf3 11 bo2 full hız ve 8 iris bir gemiye sahibim.
    Çoğu zaman kasılıyorum arada kutu topluyorum. 2 hangar bir goli ve 1 de sperhead var.

Argeyi hem kutu hemde kalın sıkmaya göre 28 arge yapıcağım. Arge mi yapsam yoksa Aegis mi alsam karar veremedim. Sizinde önerilerinizi dinliyorum ve her fikire açığım.

Simdiden tüm yardımcı olan herkese teşekkür ederim ve özellikle Forum Moderatörlerinden cevaplarını bekliyorum.

***YOK_EDİCİ***2 bunu beğendi.

2. Bence aegis al neden dersen kapıları rahat yaparsın kapı paranlada arge yaparsın zetaya yönelmen gerek ;) aegisle durmadan kasılırsın.

3. ©Λ§U§

©Λ§U§ User

Aegis

4. Peki saolun birazcık daha fikir verenler olduktan sonra tamami ile kararımı vericem inşallah...

5. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Eğer uridium ile alıcaksan kesinlikle Arge al derim.

6. Uridium ile alıcağım. Credi ile alma imkanım kesinlikle yok.

7. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Neden bulunduğun serverde aegis kaç crediye gidiyorki ?

8. 900-800 m arası crediye gidiyor. 1 t ye çıktığı da oluyor. Ona o crediyi verecegime goliath veya vega icin tasarım alırım bence daha iyi . O yüzden uri ile alacağım.

9. [L]ight

[L]ight User

eger uri ile alicaksan arge al
    credi ile alicaksa ve credin yoksa gemini 31 lf3 31 bo2 15 elit hız yap (8 irisi unutma) sonra gid ful lon kes zaten gelen uriyle arge gelen credi yide aegise yatırırsın :)

10. Kararım verilmiştir. Arge yaptım. Konu kapatılabilir. Yardımci olan herkese tesekkur ederim.

Son düzenlenen: 18 Ocak 2015
  11. TheDrayS

TheDrayS User

Aegis

12. Merhaba ,

Şimdiden hayırlı olsun diyelim. :)

Konu çözüme kavuştuğundan kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.