Duyuru Aegis Mi Goliath Mı ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FairyMind tarafından 5 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. FairyMind

FairyMind User

Arkadaşlar şimdi benim gemim Goliath
    Diroitler = 6 İRİS , 2 FLAX (2 günde 1 iris alıyorum sıkıntı yok)
    Lf3 = 26
    BO2 = 10
    ARGE = 10
    P.E.T = 6 LEVEL KAMİKAZE 2 + HAMMADDE TOPLAYICI 2

Aegis için uri biriktirmeye başladım 70k civarı uri biriktirdim 1 haftada.Bu gün x3 le beraber 30k uri çekicem ve bu 90k olucak 160.000 Urim olcak toplam.Şimdi ;
    Aegis alsam mı daha iyi goliath'ta kalsam mı ? Aegis alınca kristallon felan durarak keserim daha rahat olurum diye düşünüyorum.
    UNUTMADAN , kapı olarak zetayı yapmaya başladım dün 100 gg bastım 18 tane açıldı direk..

2. Aeise vereceğin uriye yazık gemiyi geliştir. Kalkanın yüksek olsa elmas düzeniylede kris rahat keserdin.

3. FairyMind

FairyMind User

Aegis kapı içinde rahat diye duydum ama :D

4. bencede aegis bi kenarda dursun ilk olarak argeni 24 yap lf3 bo2 irisleri fulle pete 3.seviye modulleri al daha sonra 2.hangar+aegis almanı tavsıye ederım

5. FairyMind

FairyMind User

Yani tüm parayı argeye yatır diyorsunuz ? Dostum tamamda ben aegisi zaten kasılmak için alacağım.Neden kasıldıktan sonra alayım ??

6. Kasılmak ıcın nıye aegıs almayı dusunuyosun kı suankı ekıpmanınlada rahatça kris kesebilirsin.Mesela aegis aldıgında hasarının düşücegini göz onunde bulundurarak soyledım ama genede sen bılırsın

7. FairyMind

FairyMind User

Her talondan sonra tamir olmamak için.Aegisle aralıksız talon kesebilirim.Hasarım 700 kadar düşücek bu o kadar sorun değil şu an 4200 felan vuruyorum..

8. Kredini biriktir ihaleden al uridium a yazık etmez Git zeta kapısı yap daha iyi havoc alırsın

9. murat1299

murat1299 User

5 lazer eksik olacak şimdiaegisal çünkü beklemek zorunda klamıcaksın kapıyaparken daha rahat yapacaksın ama sana tavsiyembeklemen pet 8 lwl yap kami3 al bu şekilde rahat talon kesersin gelen krediyi biriktirip aegis alabilirsin bir talon 400k kredi verir günde 50 talon kessen 20m eder 1 ayda 600m kredi çöpleride satarsın bu rakam artar birde skaylaptan yolladığın hammadedeleri sataran rahatlıkla 1 ayda aegis alırsın 200k uri büyük rakam arge yapman pete kami 3 alman ileride sana daha büyük fyda sağlar

10. Ekipman iyi değilse ne olursa olsun kapıda zorlanırsın. Herkes kapı yaparken npc ortasına atlamıyor ya, goliyle dönerek kesmek daha rahat can bitmiyor. Kapıda 2 şey önemli kalkan ve verdiğin hasar.

*F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  11. FairyMind

FairyMind User

Ekipmanım o kadar kötü değil diye düşünüyorum..

12. Bence ekipman yetersiz argende düşük 22 arge yapman gerekiyor (kalın sıkma argesine göre), ama önce lf3 ve bo2leri tamamlıyacan sonra arge yapacan. Arge önemli geminin dayanıklılığı artar.

13. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Bana kalırsa aegis gemisini almanız daha iyi gibi.Ardından yapmanız gereken şeyleri daha kolay kasarak yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

14. FairyMind

FairyMind User

15. Merhabalar;

Aegis genel olarak npc kesmenizde goliaht tan daha çok avantaj sağlar gerek tamir özelliği olsun gerekse kalkan özelliği olsun elmas droit tasarımınızda var ise eğer npcleri tamir ihtiyacı duymadan sürekli kesebilir uridium ve credi kasabilirsiniz.Goliaht ful gemiler için güzel bir gemi özellikle savaşmayı seven sürekli savaşan oyuncular için bence.

İyi forumlar.

16. FairyMind

FairyMind User

Anladım :D peki o zaman şu an kalp uçuş düzenim vardı.İlk aegis alıcam kalple bir süre takılıcam sonrasında elmasa uri kastıgımda hiç beklemeden alıcam.Konunun kilitlenmesi uygundur.

17. Merhabalar,

konu istek üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.