aegis mi uçuş düzenimi?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [-ASLANBEY-] tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Moderatörümüz yazmış mesajları okuyun lütfen

2. Prophecy

Prophecy User

önce aegisi sonra argeyi gerisi gelir :)
    iyi forumlar...

3. Mαтαdor

Mαтαdor User

Aegisi neden bu kadar övdüklerini anlamadım. Aegis ilk çıkığında aldım ama gemi hangarda boşta yatıyor sadece zor kapılara girerken veya canım sıkıldığında değişiklik olsun diye aegise geçiyorum. Aegisle yapabileceğin her şeyi goliathla hayli hayli ve daha fazlasını yapabilirsin. Ama şu bi gerçek ki aegis tam bir kasılma gemisi fakat şuan bir sürü şeyin eksikken aegise o kadar uriyi vermen çok mantıksız olur. Apisini alırsın, apisi alana kadar açtığın kutulardan 2-3 belki daha fazla lf4 bulabilirsin. Sonrasında ise herkeste olması gereken ve sende eksik olan diroid düzenlerini alabilirsin. Bu yorumu yazmamın tek sebebi bu kadar kişinin aegis tercihini yapması ve bu tercihi yapanlara sorsan kasılma yeri x-6 haritasında cubikon kesmek derler ki cubikonda ne kadar fazla vurmak o kadar iyidir ama aegis mantığa ters düşüyor. Daha yazılacak çok şey var aslında seçim senin...

[-ASLANBEY-] bunu beğendi.
  4. kararım apis için kutu açmak yönünde ve ekstra argümanlar kazanabilirim belki kutulardan. hepinize kıymetli yorumlarınız ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederim arkadaşlar :) sayın moderatörüm konuyu kapatabilirsiniz

Mαтαdor bunu beğendi.
  5. kutuları zeus gununde ac bı yandanda zeus parcası bulursun ;) ikisini birden tamamlarsın 500 kutu acsan ikisinide 100-150 bin uriye kadar indirirsin..

6. bi arkadaşımızın da dediği gibi kutu zeus gününde açılır :) zaten öyle yapacaktım ama yorum yazdığın içim saol arkadaşım klavyene sağlık :)

7. Merhaba ,

Konu sahibinin isteği üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.