Öneri AEGIS mi yoksa CITADEL mi almalıyım?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TheDrayS tarafından 24 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce gemi olarak AEGIS mi yoksa CITADEL mi almalıyım?

Anketin kapanma tarihi 29 Ocak 2015.
  1. AEGIS

69,2%
  2. CITADEL

30,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TheDrayS

TheDrayS User

31 Adet LF3
    1 Adet Hellstorm Launcher 2
    15 Adet G3N-7900
    6 Adet Iris
    2 Adet Flax
    18 Adet SG3N-B02
    5. Seviye Pet
    2. Seviye 1 Adet Oto Yağma Modülü
    1. Seviye 1 Adet Tamir Modülü
    2. Seviye 2 Adet Radar Protokolü

Ar-Ge: [​IMG]

Sizce gemi olarak AEGIS mi yoksa CITADEL mi almalıyım?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ocak 2015
  2. Merhaba ;

Aegis kasılmak için çok iyi bir gemidir. Aegis'ten hiç bir zaman şaşmayın.

Keyifli Forumlar.

3. TheDrayS

TheDrayS User

Dostum pvp için iyi midir?

4. Yetenekleri, Insta ve EMA'yı güzel yerlerde kullanabilirseniz elbette.

Keyifli Forumlar.

5. TheDrayS

TheDrayS User

Insta ve EMA nedir?

6. Merhaba ,

Insta Kalkan
    EMA
    İyi forumlar.

7. Bonus

Bonus Guest

Merhaba,

Öncelikle şunu açıklamak istiyorum, dükkanda gemileri incelediğiniz zaman son çıkan 3 geminin (Spearhead, Aegis, Citadel) grup için kullanılması amacıyla üretildiğini görebilirsiniz. Spearhead'in grup için işaretleme yeteneği, Aegisin grup üyeleri için tamir modülü koyması Citadel'in grup üyelerine yapılan saldırıları üzerine çekmesi, tamamen grupça kasılmaya ve/veya savaşmaya yarar. Bununla birlikte, büyük yaratıklarda kasılmayı düşünüyorsanız, Aegis alıp DP veya kalkan bittikçe yenileme yapabilirsiniz, bu sayede daha hızlı kasılırsınız (porta gidip tamir olmayı beklemezsiniz). Citadel alırsanız ateş çekme yeteneği ile etraftaki yaratıkların tümünün size vurmasını sağlarsınız, DP nin fazla olması mı daha iyi olur yoksa hiç bitmemesi mi? ;)

İyi Forumlar...

.*GöKMeN*. bunu beğendi.
  8. fbrecep123

fbrecep123 User

Citadel öneririm.

9. citadel ile 3 ageis biz lowu baştan sona yapıoruz gunde 5kez klanca giriruz iyi uri kasıoruz herkeste vip ve kapı hep yaratık yoluyor durmuyor :D

10. andermo83

andermo83 User

Ben Citadel Kullandım Güzel Gemi Fakat Ekipmanın Varsa Örneğin Biri Baskına Geldiğinde Karşılık Verebilcek Gücün Olması Lazım Min 35.000 Karşılık Vermen Lazım Tabi Dmg Düşük Neden Dersen Kasılırken Destek Besleme V.s. Eksik Dolasıyorsun Baskın Gibi Full Performans Gitmiyon Ama Ne Olursa Olsun KArşılık Vermek Önemli Olan. Arkadaşın Dediği Doğru Citadel Açık Hedef. 1 Kişi Gelse Seni Görse Tüm Klan Geliyor Sıf Görev İçin. Ha Onun Dısında Pet İle Tamir Açıgı Kapanır 2 Roket Atar Sadece 1. Saldırıda İşe Yarar. Aegis Citadelden Daha İyi Jeneratör İle Max Hız 440 Yaparsın Aegis Ve Goli 450 Baskında Veya Birini Kovalarken Onlar Uçar Gider Max Kaçarken 3 Atış Yetişirsin Goli Vega Gibi Düşün Birbirini Yakalayamaz... Citadel Yinede Solo Olarak Güzel Tavsiye Ederim Fakat İyi Düşün Cünkü Yararı Kadar Zararı Var, Sadece Getirisini Düşünüp Seçim Yapma Cünkü Zararlarını Da Göz Ardı Edemezsin Uçuş Düzeni Gibi Güve Güzel Fakat % Kalkan Düşüyor Gibi... Her Güzel İçin Bir Fedakarlık Yapabilirsin... Ben Citadeli Genelde Gece Kullanıyorum Sessiz Sakin Takılıyorum. Ama Onun Dısında Vega Şimşek Daha Güzel Hani Hiç Yoktan Kaçıp Pet Tamir Olup Adamla Devam Edebiliyorum Öyle Bir Güzelliği Var Veganın

11. Bence Aegis al çünkü Aegis hızlı ve darbeleri güçlü full lf3 yaparsın seni kimse durduramaz.Server ilk 10 u hariç :D

12. fbrecep123

fbrecep123 User

Siz hep şu yanıyla bakıyorsunuz Aegis kullanması kolay gemi can basıyor shield basıyor diye fakat citadel de yetenekleriyle 2-3kişiyi aynı anda kesebilecek gemi DP si aegisten fazla 5jenerator fazla kasılmak için goliath PvP için citadel

13. andermo83

andermo83 User

tmm haklısın fakat citadel max ff olsa bile vurusu 25k-35k arası değişiyor x4 ile hız 240! agır konfide ben gemi 1 lvl den 18 lvl e kadar full citadel ile oynadım ve çözdüm gemiyi agır konfi cok yavas evet kalkan var 20 kalkan koyarsın fakat neye yarar 240 hız ile ! goli aegis vega agır konfide 300+ hız var adam agır konfide seni yakalar ve hızlandırıcı var 5 saniye max 2 vurus uzaga kaçarsın o da mechul günümüzde elit olmayan bir golinin hasarı 50k x4 ile o dp ye güvenme su gibi gidiyor emin ol saniye sürmüyor o kadar sürmüyor zaten oyun değişti artık herşey vurus evet citadel ne zaman kullanılır full+full 50 arge herşeyin max olunca kullanırsın! öbür türlü asla bir baskın veya kasılma gemisi olmaz cevrende 5 tane 1 lvl goli olsun direk ateşi sen yersin cünkü görev gemisi sensin :D ben goliyi gece kullanıyorum! neden acık hedef cünkü ha yararları da var kapıda cok işe yarıyor kalkana gerek yok full hız ile güve ile kolay geçiyom gamma da mesela hiç patlamadan geçen lag zamanı gamayı bitirdim citadel ile ambar 24k :D şaka gibi ama bir 900 uri ye hemen sevkiyatta 30m credi kasıyorum fakat dediğim gibi elit olmadan citadel çöp gemi! tavsiyem vega şimşektir! baskında bile can gidiyor mu geç hızlı konfiye git pet ile canını fulle geri dön vur vega 4 ever!

citadel full hız 440 hız vega 480 goli aegis 460! sen full hız baskına gitsen bile citadel yavas kalıyor sert bir vurgun yapmadıgın sürece adam senden kaçar adam menzilden cıkmadan patlatman lazım yoksa işin yas ve agır konfi kasılırken krislere bile yetişemiyor gemi ordan hesap et :D alınması gereken gemi fakat elit olunca kullanılması gereken gemi evet patlamasassın ama patlatamassın da sonuc su? rsb ve x4 üne yazık 200 rsb 400 x4 sıkıcaksın adam ucarak kacıcak elitler bosa gidicek :D bide bu yönden düşün

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ocak 2015
  14. arge sayın fazla değil irislerinde eksik bana sorarsan kasılmaya ihtiyacın var ve kasılmak için aegisten iyisini bulamazsın hem kasılırken hem kapıda fazlasıyla kolaylık sağlıyor.aegis al ve farkı gör :)

15. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba,

Bencede aegis almalısınız . İkisinide kullanmış bulunmaktayım . Cidatel daha çok klan savaşlarında K.S.İ yi korurken yararlı oluyor. Aegis kasılmak için birebir diyebilirim.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 28 Ocak 2015
  16. fbrecep123

fbrecep123 User

bende citadel kullanıyordum denedım arkadasın gemısınden 30argeydı o da aegısıde kullandım cıtadelı daha ıyı oldugunu gordum ozellıkler olarakda aegısden ıyı cıtadel kasılmak ıcın bıle kullanmayın aegısı alın goliyi venomu rahatca kasılın

17. citandel gemimi ya 5 tane jeneratörü fazla diye bi numarası varmış gibi övülüyor.hız ve lazer bakımından cok düşük kalıyo kovalayamassın kacanları ,kesemesin sıkanları neye yaradı bu gemi.dp si fazla olsa bişeye yaramaz 200k vuran adamların karşısından su gibi iner dp si

18. fbrecep123

fbrecep123 User

Citadel aegisten daha iyi olmasaydı uridium farkı olmazdı

19. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Aegis tam size göre bir gemi.

Keyifli Frumlar.

20. andermo83

andermo83 User

benim 40+ arge 27 değil pet dahil 37 lf4 16 sv. 20 kalkan 16sv var ve pet protokoller hasar agırlıklıysa citadel tavsiyemdir ama eksiklerin varsa hiç citadele girme pişman olursun ;) uri alarak oynuyorum haftalık 4 saat zor giriyorum oyuna o da kapı yapıp cıkıyorum gemi 3. hangar suan leo vega kullanıyorum citadel lf4ler gelişmeden geçiş yapmam cünkü adamı 4-5 vurusta indirdin indirdin indiremedin kaçar gider yanından :D flaxlı bir goli düşün full hız yanından ucup gidiyor kafayı yiyor insan ^_^ ama her ne olursa olsun vega(lighting) 4 ever ^_^ ötesi olmayan tek gemi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.