Duyuru Aegis Rehberi [Bilmeyenler İçin]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _DODGE_ tarafından 20 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _DODGE_

_DODGE_ User

Selam arkadaşlar ben Dodge forumun en uslanmaz ve üşengeç üyesiyim.

Nasılsınız ? Beni sorarsanız bütün gün kusana kadar abur cubur yiyip kafamı yastığın üstünden kaldırmadım uyumakla meşguldüm bu arkadaş gibi

Tabii bu gün ki konumuz benim ölümü bekler gibi uyumuş olmam değil.

Konumuz Aegisi Nasıl Daha İyi Kullanırım ???

Aegis aslında sandığınız kadar kolay lokma olmayan bir gemi bazıları diyor ya noob gemisi yada goliath keser gibisinden oyunculuktan oyunculuğa fark göstermekte ama baştan uyarıyım bu gemiyi iyi kullanana kadar toplu baskınlara klan savaşlarına girmeyiniz TS odalarında Ana bacı tipinden en okkalı küfürler yiyebilirsiniz...

Kasılmak ve Saldırı için konfigrasyon;

1. Konfi

Gemiye full hız lazerler ıvır zıvır ne varsa koyun cpu dahil.

Droitlere en güçlü lazerlerinizi koyun 1-2 tanede bo2 koyun. E şimdi 1 tane bo2 niye diyeceksiniz ? normalde 1 bo2 10 k kalkan verirken droitlerde 20 k ya yükselmekte seprom olunca biraz daha yükselir bu sayede hasar konfinizde boss tallonun kalkanını sab ile geri yansıtabilirsiniz ve daha kolay kesim yapabilirsiniz.

2. Konfi

Gemiye full kalkan droitlere gene ufaktan kalkan atın yarı kalkan yarı lazer olsun neden derseniz geminizle cubiye girdiniz kami atarak daha uzun süre dayanabilirsiniz kalkan bu gemide çok önemlidir.

Pete geçelim;

Kutu toplamak istiyorsanız yağma olacak radar olacak yaratık keserken peti salıyorsunuz o topluyor siz kesiyorsunuz kamikaze olacak ve en gereklilerinden kombo tamir olacak isteğe bağlı olarak kombo koruma ve yaratık bulucu olsun lazeri full donatın.

Tasarım;

Aegis Elite Serisi

Savaşırken lazım olanlar;

Çift destek , elit cephaneler ve teknoloji fabrikası.

Droit Uçuş Formasyonları;
    Size gerekli olanlar;

Elmas , Kalp , Güve , Çark ve burgu bunun dışında ekstra olarak halka ve roket hasarı artıran iç içe açı düzeninide hesaba katabilirsiniz. Halkayı ben pek kullanmıyorum kullanan Aegislerde benim için çok kolay av olmakta Aegis vs Aegislerinde.

Şimdi yetenek kısmına geçelim;

Yetenek kısmında ise çift yetenek güçlendiriciniz kesinlikle olsun çünkü çok güzel bir avantaj sağlıyor bu çiftler. 11 saniye kalkan 50 saniye civarı tamir birimleri gelmekte. Grubunuzda ki en güçlü ve en zayıf üyelerin listesini zihninizde oluşturun hangisi daha uzun dayanmalı diye düşünün canlarının durumunu sürekli kontrol edin çünkü onlar sizi savunacak kişiler onları kaybederseniz savaşıda kaybedersiniz yani sizin için bir nevi duvar görevi göreceklerdir.

Şamandırayı kesinlikle ilk başta atmayın çok gerekli olduğunda atın kalkan en fazla basılan şey olduğu için durumu iyi takip etmek gerekir. Dp ışınını ise çok kritik yerlerde kullanın ve şunuda belirteyim düşmanınıza bir pld 8 atın bu bir nebze düşmanın sistemini engelleyecektir ve azda olsa bastığınız canın %50 si heba olmayacaktır savaşlarda bu çok önemli bir rakamdır.

Eliniz klavyeye alışana kadar sürekli alıştırma yapın sürekli yoksa klavye koordinasyonunu unutrsanız refleks olarak can basma olayı hayalde kalmaktadır.

Konfigrasyonları kendinize görede şekillendirebilirsiniz ben sadece ortalama olarak verdim

Yararı dokunduysa ne mutlu bana.

Saygılar.

Dodge TR3.

Son düzenlenen: 20 Ekim 2016
  2. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Güzel bir çalışma olmuş,ellerinize sağlık,yeni başlıyan arkadaşlar için faydalı olacaktır.

Çalışmalarınızın devamını bekliyoruz.

Keyifli Forumlar.

JUPlTER bunu beğendi.
  3. _DODGE_

_DODGE_ User

Ne alaka ?

Ben senelerdir eleştiri yapıyorum bu forumda ?

4. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Mesajınız düzenlenmiştir.

Tartışma yaratacak, kırıcı ve ağır yorumlarda bulunmayınız lütfen.

Tekrarı halinde cezai işlem uygulanacaktır.

İyi forumlar.

_DODGE_ bunu beğendi.
  5. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Ben beğendim gerçekten, tebrik ederim.Böyle mesajlarınızın devam etmesi dileğiyle

İyi forumlar.

_DODGE_ bunu beğendi.
  6. Ellerine sağlık yeğen :)güzel olmuş benim gibi moruklarında işine yarar

7. _DODGE_

_DODGE_ User

Teşekkür ederim.

8. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Tebrikler elinize sağlık ,tamda sizden beklediğimiz bu, tecrübe ve paylaşımların devamını bekleriz:)

Keyifli forumlar..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ekim 2016
  9. _DODGE_

_DODGE_ User

Teşekkürler :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.