Aegis serisi ve Hammerclaw

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Doğalgaz-Borusu tarafından 4 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Aegis serisi ve Hammerclaw yeteneklere buff gelsin mi?

1. Evet

2. Hayır

Birden fazla oy kullanılabilir.
Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. öncelikle merhaba iyi forumlar, oyuna gelen her yeni lazer ile hasarlar malum nirvanaya ulaşıyor, pro lazerlerin gelmesiyle birlikte hasarlar aldı başını gitti zaten, şimdi pro lazerlerini fullemiş birisi 300-400k hasar çıkartıyor ama bu gemilerin saniyede yenilediği dp ve kalkan bu hasarı telafi etmiyor, bu gemilerin saniyede bastığı can ve kalkanın biraz artması gerekmiyor mu sizce de?? ben artık haritalar da tyrannos centurion veya orcus dışında bir gemi görmüyorum... madem orcusun pasifi nerflenmiyor bari diğer gemileri bufflayın biraz, oyunun bitki örtüsü haline geldi orcus.. genelde savaşlarda ya orcus ya berserker ya da cıtadel kullanılıyor, diğer gemiler hiç yok epey sıkıcı hale geldi, bu dp ve kalkan basma yetenekleri biraz bufflanırsa belki onlarıda savaşlarda görürüz. Herkese iyi forumlar

Son düzenlenen: 5 Eylül 2021
    _-nevfel-_ bunu beğendi.
  2. _-nevfel-_

_-nevfel-_ User

bence de lazım kardeşim, gerçekten şu her savaşta orcusdan tek yemekten sıkıldım, oyun orcusa mecbur bırakıyor napalım... ama bu 2 gemi buff yerse gerçekten güzel olur.

3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Öncelikle konuyu uygun alana açtığınız için teşekkür ederiz. Konunuzu İndeks Bölümüne ekleyebilmemiz için aşağıdaki kurallara uygun olarak yeniden düzenlemeniz gerekmektedir. 24 Saat içerisinde yeniden düzenlemediğiniz halde konunuz kilitlenerek arşivlenecektir.

Duyuru - Güncelleme ve Fikir Havuzu Sistem ve Kuralları [2019] | DarkOrbit TR

İyi Forumlar.

4. _DaRKoNN_

_DaRKoNN_ User

Aslında geminin yetenekleri bufflamak yerine, pro lazerlerini ve orcus yeteneğini nerfleseler o bile yeterli bir dengeleme sağlar, ama böyle birşey olmicağı için, bu gemilerin yeteneklerinin bufflanması gerekir aksi taktir de oyunda öylesine süs olsun diye eklenmiş gemiler

5. lEfe

lEfe User

[QUOTE="Doğalgaz-Borusu[/QUOTE]

Haklısın çünkü oyun 3 gemi üzerinden oynanılıyor
    1.Oyuna yeni başlayanlar
    Solace alır agatus eventinden %15npc ve %5hız modülünü alır farm yapmaya devam eder
    2. Parası varsa Orcus yoksa Centrion
    Bitti bu kadar yani. Oyundaki gemi çeşitliliği bu kadar.

Dontforgetme bunu beğendi.
  6. _DaRKoNN_

_DaRKoNN_ User

Solace yerine spectruma kaydırıyorlar yavaştan o son gelen yetenek değişikliği feci etkiler gemiyi

7. Aslında aegis gemisinin bir avantajı var

Yetenek sürelerinin çok kısa oluşu hammerden %50 daha kısa aegisin yetenek süreleri

Şuan aegise en iyi modüller çıkartılıp %50 yükleme desteği + triskelon roket atarıyla tamir olmadan sadace farm gemisi yapılabilir :D

Gerçi istediği kadar modül çıksın kim oynar ki artık aegisi? :) Benimkisi sadece bir örnek.

Ama oyunun aegis+elmas kombini ile delice farm yaptığımız cubi döndüğümüz günleri çok özledim :)

8. valla kanka dediğim gibi aegisler ve hammerclaw yetenekleri bufflanırsa metaya girebilir tekrardan, gemi çeşitliliği artar.

9. Orcus oyuna geldiği günden beri lanet bir gemi zaten, tartarus ve mimesis nerflendiği gün oyundan düştü, şuna küçük bi nerf getirdiler halen güçlü, bari diğer gemiler buff yesin, belki zevkli olur oyun, devamlı orcus görmekten bıktım

10. Konuyu açan arkadaş haklı.
    1. bence oyun olarak 4 yıl geriye gidersek 50 yıl ileri gitmiş oluruz.
    2. Herkez oyuncu olmuş :) Telefon serisi gibi modüller & sürekli sabit gemiler
    3. Bu oyun gerçektende çok sıkmaya başlamadımı ?
    4. LF-4'ler ile mutluyduk...

*☆╚ιммσятαℓтυяк™╝☆*

lEfe ve Dontforgetme bunu beğendi.
  11. pro lazerler nerflense klan savaşları çok daha zevkli hale gelir, ama bi adam bana gelip güve ile 400k vurunca feleğim şaşıyor

12. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuz bölüm kurallarına uygun bir şekilde düzenlenmediğinden dolayı kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş