Aegis, Spearhead Ve Citadel Modül önerisi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Zer0DayLover tarafından 29 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

Sizce olmalı mı?

1. Evet

66,7%
  2. Hayır

33,3%
  1. Önerim gayet açık.

Aegis, Citadel,Spearhead gemilerinden hangi gemisine bir modül gelirse gelsin bence Aegis, Citadel, Spearhead'in her tasarımında bu modülleri kullanabilir olmalıyız. Aegis elite, Aegis veteran, Aegis, Spearhead, Spearhead veteran, Spearhead elite, Citadel, Citadel veteran, Citadel elite diye ayırmanın pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Yani modül gelecekse bile hepsinde kullanılabilir olmalı bence.

Sebebine gelirsek:

Aegis, Citadel, Spearhead'e uzun zamandır bir yenilik gelmiyor ve zaten savaş kasılma için Aegis,Citadel,Spearhead kullanılsa bile millet elite kullanıyor, veteran ve düz gemi modelini kullanan pek kalmadı 2014 yılında değiliz ne yazık ki.

Diğer yeni çıkan yeni nesil gemilerin ve Goliath gibi gemilere gelen bonuslara baktığımızda ortada çok ciddi bir uçurum olduğunu görüyoruz.

Son düzenlenen: 29 Ocak 2021
  2. oben

oben User

bence olmamalı çünkü çok bireysel bence tüm gemileri kapsamalı tüm seriler için ayrı ayrı yerine hepsi için yani aegisse tüm seri citadelse tüm seri spearheadsa tüm seri olmalı.

3. Ancak şöyle bir durum var. Goliath ve Vengance'in bir çok serisi mevcut ve hepsinin çok ciddi yetenekleri ve bonusları var.

Aegis, Spearhead ve Citadel serilerine baktığımızda genel kullanım için en etkili olan serinin Elite serisi olduğunu görüyoruz. Fakat genel kullanıma baktığımızda Elite ile veteran veya normal Aegis, Citadel ve Spearhead gibi gemilerin bonusları ve yetenekleri birbirine denk.

Konuyu güncelledim.

4. oben

oben User

bende zaten o seriler için söylemiştim aslında do gelen son yamaları hatırlarsanız tüm uçuş düzenlerine yetenek serilerine gelen yamalarda bu serilerin veteran ve sade olan serileri elit serisiyle aynı özelliğe sahip olacağı yazılmıştı ama her ne hikmetse gerçekleşmedi işlerine gelmedi yada unutuldu.

5. Ben yinede Aegis, Citadel, Spearhead grup gemilerine gelen modüllerin tüm serilerde kullanılabilir olması taraftarıyım. Dediğiniz gibi sadece Aegise olması mantıklı değil.

Zaten bu gemiler geldiğinde bir paket gemi ailesi olarak gelmişti.

6. Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş