Aegis Uçuş Düzeni Ne olmalı ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ηємєѕιѕѕ_[яєѕт] tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Aegisime bir uçuş düzeni arıyorum kasılmak için kararsız kaldım kalp dp kalkan verıyor fakat %5 laserı dusruyor elmas ucus duzenını de anlamadım bır acıklarsanız sevınırım dogrusu ..

2. Merhaba ,

Mesela normalde 6.000 vuruyorsanız Kalp düzeni ile %5 düşük vuracaksınız bu da 5.700 yapar. Ayrıca Elmas düzeni de işinize yarayabilir.

İyi forumlar.

3. elit tasrım
    5% hasar verio tasarım artı + kalp iyi savunma olur tasarımla normal vuruşun olur

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Kasılmak için kalp çok fazla işe yarayacağını düşünmüyorum nedeni ise bir yaratığı bir an önce kesmek isteiği bunun için ya bariyer kullanacaksınız yada npclerin kalkanlarını iyiden iyiye düşürmek için yengeç elmas ta işnize yarar fakat ageiste 5 lazer eksik olduğu için vuruş gücünüz azalacaktır çoğalması yani normal bir goli kadar vurmak için bariyer şart gibi %5 ek hasar verdiği için goli ile aradaki farkı dengeler diye düşünüyorum tabiki diğer önerileride değerlendiriniz lütfen.

5. viper1903

viper1903 User

aegis kullanıyorum veteran tasarımı ile sana tavsiyem sonuna kadar elmas :)
    Elmas ile bi konfide ortalama 400-500 kalkan ile hiç yetenek açmadan rahat tallon ve anhi kesiyorum
    eğer pala yada kutu toplayacaksan kalp en iyisi
    baskın zaten güve

6. Teşekkur ederım o zaman ıkı tane duzen alıyorum bır barıyer ıkıncısı elmas :) herkeze tesekkurler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.