Öneri Aegis Yeni Yetenek![Yeni bir Eklenti!]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .-TheOrder-. tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce?

1. Evet olsun!

oy sayısı 285
    74,6%
  2. Hayır olmasın[sebep?]

oy sayısı 97
    25,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Alone

Alone User

oyuna tartarus ve cerrah geldikten sonra oyun dengesi bozuldu dengeyi azıcıkta olsa düzeltebilmek için güzel bir konu +1

güncel

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Şubat 2017
    anakin5555 bunu beğendi.
  2. Yukari guncell

3. guncel

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  4. evet birkaç sene sonra tekrardan geri geldim oyunu bırakmıstım ama tekrardan baslama kararı aldım :)
    ve bu konuya destek veren herkeze cok tesekkur edıyorum ve yeniden gundeme cıkarmak ıstıyorum
    tekrardan herkeze cok tesekkur ederim :)

GREED ve _DODGE_ bunu beğendi.
  5. hosgeldiniz konu guncel gelmeli bencede

6. Oy değiştirme seçeneği eklerseniz oyumu +1 olarak kullanmak istiyorum :)

GREED bunu beğendi.
  7. GREED

GREED User

Anime fotoğrafı profil fotosu olan birine -1 verilmez + aegis seviyorum kesinlikle +1 :) (kullanmışım zaten ncden)

8. [​IMG]

.KAPLAN bunu beğendi.
  9. oy degıstırmeyı ekledım :)

10. _DODGE_

_DODGE_ User

Dostum bu gelsede artık hiç bir etkisi olmaz neden dersen artık cyborg denen bir şey geldi adam 800 k kalkan konfisine tek atıyor sen düşün...

11. amacı sadece kasılanlara yardım olsun dıye zeten bu baskında felan ıse yaramaz adam 100k 200k vurduktan sonra senın 20k can 20k kalkan basman pek birşey ifade edicegini sanmıyorum :)

12. _DODGE_

_DODGE_ User

Aegise daha konveksiyonel bir şey lazım bu gemiyi yeniden şahlandıracak bir şey lazım.

Hem kasılma hemde baskın için.

13. Teşekkürler +1 :)

14. İyi fikir çünkü Spearhead ve Citadel'in 4 özelliği var. Aegis'e de bu 4. özellik iyi olur ama bu özelliği kullanınca Tamir Şamandırası da pasif olması lazım çünkü geminin taşıdığı bir şamandıra var. +1

15. A-Elite için %5'den %10 a cıkmalı ve bu yetenek gelmeli. aslında çoğu gemi için gelmeli mesela tartarus geleli şimşek geri planda kaldı.

16. 00kinq00

00kinq00 User

Kesinlikle olmalı

anakin5555 bunu beğendi.
  17. 00kinq00

00kinq00 User

Yokmu bu konu hakkında gelişme

18. bi fm bize bilgi verirse iyi olur

19. 280 oy almış ses yok nerde bu DO nerde bu yönetim?

20. Bence çok iyi bir fikir ben tek başıma cubi kesmiyorum ama bir ageisle kesebilirim. Hem karışmak içinde çok iyi bir fırsat olur...
    Nerdeyse her yerde ageis var. Bence bu özellikle ageisler güçlenecektir. Dostlarına artı sağlar iken düşmanına eksi sağlayacaktır...

+1

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.