Öneri Aegis Yeni Yetenek![Yeni bir Eklenti!]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .-TheOrder-. tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce?

1. Evet olsun!

oy sayısı 285
    74,6%
  2. Hayır olmasın[sebep?]

oy sayısı 97
    25,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yeniden yüklemek 50 saniye olsun bence çünkü dp ile ilgili yetenekler 1.5 dk kalkan yeteneği 20 saniyede doluyor. Bu yetenek de 50 saniyede dolsun

2. +1 Aegisim var eklensin bu özellik :D

3. kendimizi tamir ederken ve kalkan basarken zaten daha az basıyoruz. ve cubiyi keserken şahsen benim kalkanım yetmiyor cubinin son canlarına bence olmalı bu özellik tM DESTEK

4. iyi olur

5. evet arkadaşlar güncel olsun konu

6. Katılıyorum +

7. kesinlikle olmalı. katılıyorum olmazsa olmaz.süpperrr

8. fena değil olsun

9. Aegis kullanmadım o yüzden yanlış düşünüyor olabilirim. Aegis mühendislik gemisi olarak yeterli yeteneği var diye düşünüyorum. Zaten savaş gemisi değil o destek vercen gruba. Tabi kullananlar ne der bilemiyorum.

10. olumlu iyi fikir

11. bencede olmalı .bu fikirlerimizi yetkililere de bildirelim arkadaşlar

12. Arkadaşlar bu isteseniz de pek olamayacak birşey.

Çünkü bu Aegis'in görünüşüne yeni bir şamandıra demek. Şamandırayı nereye ekleyecek adamlar :D

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  13. KARANLIK

KARANLIK User

Mesela 1 şamandıra yeşil maviye dönüşüp ilk can basarken yeşil şamandıra kalkan basarken mavi şamandıra düşebilir gemiden :)

14. Olabilir, ancak Aegis gemisinin görünüşü konusunda fazla bir yenilik olmaz. Daha ziyade şamandırayı mor renkli ve üzerinde kalkan sembolü ile gösterebilirler.

15. Pratik düşünceler ... :)

Bence o şamandıralar yanlara konmalı ... ortayada köprü ... daha güzel olur :)

16. bence olsa iyi olur ama ozamanda çok ağır gelmezmi mesela iyibir kalkanı dpsi varsa ölümsüz olur neredeyse ema atıp kamuyla kaçak hemen full dp kalkan yine döner 10snde :) ama olsada iyi olur yani :D

17. AUÇ

AUÇ User

OLMAMALI zaten aegisler kesilmiyor buda olursa hiç kesilmez

18. =) tüm yorumlarınız için teşekkürler konuyu devam ettirelim ki yeni bir yeteneğimiz olsun =) böylece daha rahat kasılıp adam kesebiliriz :)

19. mdmd70

mdmd70 User

Cıtadel kullanan çok var ki hiç gezinmez misin sen?

20. saalih134

saalih134 User

çok işe yarar ggde eline sağlık +1

O adam tr5 sıralama oyuncusu senden çok gezdiği kesin :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Nisan 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.