Öneri Aegis Yeni Yetenek![Yeni bir Eklenti!]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .-TheOrder-. tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce?

1. Evet olsun!

oy sayısı 285
    74,6%
  2. Hayır olmasın[sebep?]

oy sayısı 97
    25,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

alışverişteki aegis ile dükkandaki aegis farklı olursa kredi ile alanlara haksızlık olur belki onlar farklı olacağını bilselerdi onlarda dükkandan alacaktı yani bastıkları para az bir para değil her serverde 1milyarın altında gitmiyor sonuçta

2. bence uriyle alanlara gelsin belki azda olsa hakszılık oldu onlara en azından farkı olur

3. -yeter123-

-yeter123- User

niye bizim serverda 1 milayara gidiyor aegis ben 1 milyarı birikitirercem diye neler yapmadım sen diyon uriyle alanlara olsun çok saçma

4. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

aynen katılıyorum sonuçta 1milyar kredi basanlar urinin daha avantajı olacağını bilselerdi 1milyar krediyi başka yere harcarlardı

5. o 250k uriyi sen 1m crediylemi bir tutuyorsun allah için lutfen ya

6. -yeter123-

-yeter123- User

ben 1 milyar C= 250 k U demiyom.niye sadece urili alanlarda olsun diyorum.

7. Kesinlikle olmalı .

8. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Arkadaşlar şimdi konu 1milyar kredi 250 bin urdium eder vb bir durum değil.Arkadaşımız yapılan diğer gemilere olan bir haksızlığı yakalamış diyebilirim.Bence yeteneği tartışmalısınız :)

İyi forumlar

9. güzel fikir +1

10. saol resmi aldım :)
    arkadaşlar bende üri ile alınan ve credi ile alınan aynı olması daha iyi olur yoksa diğerlerine haksızlık olur

11. DELI•VAR

DELI•VAR User

Bende o görüşteyim haksızlık olmasın kimseye.

12. +1 olursa daha iyi kasılabiliriz bence hem 5 lazer eksiğini kapatır

13. Bence de olmalı. O zaman neden diğer gemilerin 4 yeteneği var? oyum olumlu +1

14. Aslında Süper Bir Fikir Ama Kurallar Değişmese Aynı Şekil Olsa; Şamandıralar Gruptakilere . Diğerleri İttifak Klanlara, Kendi Klanına ve Gruptakilere Şeklinde Aynı Dursa Daha Mantıklı Olur.+1 ;)

15. karanlık fm bunu yetkililere iletseniz artık ya =) rüyamda gerçekleşmişti =)

16. Şöyle bir sorum olacak; Aegis Elite de yeteneklerin biri uzuyor ikisi kesintiye uğruyor, inşallah bu tasarım geldiğinde, nasıl bir kesintiye veya uzatmaya uğrar?

17. çok güzel bi soru
    tasarım değil =) yetenek
    buda %10 azalabilir? yada uzatabilir
    %10 fazlası iyi olmayabilir çünkü kalkan?

18. Eheh doğru yetenek :) Bence uzatılmalı 3 kısaltma 1 uzatma güzel olmaz ayrıca dp şamandırası 10 saniye, Elite'de 15 saniye sürüyor, bu kalkan şamandırası normalde ve Elite'de ne kadar sürecek ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.