Öneri Aegis Yeni Yetenek![Yeni bir Eklenti!]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .-TheOrder-. tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce?

1. Evet olsun!

oy sayısı 285
    74,6%
  2. Hayır olmasın[sebep?]

oy sayısı 97
    25,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hayır kesinlikle olmasın bende aegis var ama tipsiz olduğu için kullanmıyorum aegis i tam kesecekken adam bütün yeteneklerini aynı anda açıyor kes kesebilirsen bu çok saçma ve olmaması gereken bir fikir

2. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Lütfen fikirlerinizi belirtirken saygı çerçevesinde belirtiniz.Aksi takdirde ceza alabilirsiniz.

İyi forumlar

3. Hades kapısını düşünüyorumda çok işe yarardı bu yetenek

4. Bencede olsun aegisim var 2 dp 1 kalkan yeteneği var 1 kalkan yeteneği verseler eşitlencek bencede olsun.

5. Olmalı. Ama tek gemiye kalkan yüklemesindekinden çok daha az basmalı.

6. olsun bnce 2 dp 1 kalkan tam değil 1 kalakn daha eklense hiç fena olmaz valla..

Ne zaman bitecek oy sayisi evet yuksek kesin gelirmi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Temmuz 2014
  7. Dikkat edilmesi gereken bir konu fazla güçlü olmuyor mu sizce ?

8. Bence olmalı nedeni sorarsanız ucb rsb derken kalkan su gibi bitiyor bunun koyulması lazım aegise.

€feuzay bunu beğendi.
  9. Şamandıra bırakınca bütün gruba ve kendi geminize 20 bin kalkan verse güzel olur Bide aegis destek gemisidir savaş gemisi değildir Sen goli ol yanında aegis bi arkadaşın olsun sana darbe ve kalkan vererek destekte bulunur Aegis ayrıca iyi bir fullenme gemisi Gemi fullemede üstüne yok kasması keyifli

10. Ben savaşta da kullanıom gayet kullanışlı :D kullanmasını bilirsen düşman karşısında ölümsüz bir kaleye dönüyorsun :D

€feuzay bunu beğendi.
  11. Bence olmamalı.Bence aegisin yetenekleri savaş ortamında üstünlük saglattıgı için citadelden ve spearheadden az .Birde bu özellik gelirse daha tanklaşan bir gemi ortaya cıkar.Zaten daldıgımızda yeteneklerini kullanıyor kaçıyor ya da kesiyor sıkıntı olur bu bizler için.Sanırım burda yazanların çogunun aegissi var,azcık eşit bakmaya çalışalım.

12. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Diğer gemilerinden içerikleri kötü değil.Aegisinde değil ancak bir kademe eksik diğer gemilere göre ben desteğimi devam ettiriyorum.

İyi forumlar

13. Sayın Fm'em ben zaten kötü demedim savaş ortamında bir tık daha üste bence aegis.citadel ve spearheadde de hatrı sayılır yetenekler var tabiki de

14. DELI•VAR

DELI•VAR User

Citadelin ve spearheadın 4 yeteneği varken aegise haksızlık ediliyor. yeni yetenek çok iyi olucaktr

15. edinak1979

edinak1979 User

citadeli geliştirmek yerine görevde 100 citadel kesileceğine 20 citadel diyebilir

16. BENCEDE OLMALI

17. +1 olursa çook iyi olur

18. The*Reaper

The*Reaper User

ben aegis kullanmayı seven biri olarak olumsuz oy kullandım zaten yetenek tasarımlı golilere kafa tutan bi gemiyi ölümsüz yapmaya gerek yok :)

19. REDDEWILL

REDDEWILL User

Bu yetenek gelmese bile kalkan tamirinin etkisi artmalı 75k kalkan ne demek npcler zaten5 k vuruyo

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.