AEGİS

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve melih tarafından 10 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. melih

melih User

BU YENİ HIZLI TAMİR OLMA VE GEMİ HAREKET EDERKEN TAMİR OLMA AEGİSLERE ÇOK BÜYÜK BİR HAKSIZLIK OLMUŞ BU KADAR İNSAN KERİZ Mİ AEGİS ALDI HİÇ BEĞENMEDİM BU YENİLİĞİ !!! :mad:

2. Sadece aegis mi ? kombo tamirleri de boşuna aldık düşmandan kaçmamız gerekirse dp doldurur vuruşmaya döneriz diye aldık adam kaçıyor dp fullüyor x4 rsb israfımız 3 katına çıktı bu nedir böyle ?

3. nedemek aegisin bi önemi kalmadı sen saaşırken eya cubide can basabiliryormusun ?

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  4. melih

melih User

evet kardeş çok doğru onların da önemi kalmadı

kardeş golim olsa gider hemen tamir olurum tekrar keserim zaten hızlı bide durmana gerek yok yaratık vurma sorunuda yok

sen ne saçmalıyosun kartal bi bas git şurdan biz nediyoruz sen nediyosun

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Aralık 2013
  5. Evet malesef bu yenilik daha fazla elit harcamamıza neden oluyor umarım genel olarak istenmezse oyun ekibi bu özelliği kaldırır diye umuyorum, umarım umduğumuz gibi olur.

6. buzmavi

buzmavi User

Lütfen küçük harfle yazınız. Bu özellik tüm gemilerde kullanılıyor aegiste bile ortada o kadar büyük bir haksızlık olduğunu ben düşünmüyorum aynı imkan tüm üyeler için geçerli galaxy gate, baskınlarda tamir robtunun özelliğinden bolca yararlanacaksınız kaldıkı soğuma süresi var 15 saniye kadar

Ayrıca konuyu yanlış yere açmışsınız Oyunla İLgili SSS bölümündeki geliştirme bloğunadaki konuya yazmanız lazımdı

Son düzenlenen: 10 Aralık 2013
  7. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konu tartışmaya yatkın olduğundan kilitlenmiştir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.