Aegısım Hala Gelmedı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯¯ĶłŁłÇ_BΣЧ¯¯[BURAK] tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ya admınler modlar lutfen yardım edın benım aegısım server saatı ıle 00.00 da gıttı sıstem kendı kendıne yaptı bu ısı benım bır sucum yok lutfen gerı verın aegısımı bu ılgılı balans ss ı : [​IMG] Bırde hangarın ss ı normalde orda vegance vardı :S : [​IMG] lutfen yardım edın benım bır sucum yok supporta bırsuru tıcket attım son attıgıma cevap ta vermıyorsunuz burdan lutfen ılgılenenın oyunu bırakma noktasına geldım sayılır o kadarda para yatırdım yazık ya :S

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Şubat 2014
  2. TheMaster

TheMaster User

resme dikkatli bak uzay gemisi satıldı yazmış.
    Gemiyi satmışsın !

3. Dostum sorun orda ıste ben gemı falan satmadım :S

4. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

oyunda genel olarak bi sıkıntı var eyer gemiyi siz satmadıysanız sorun çözüldükten sonra supoorta başvurunuz gerkli müdahleyi yapacaklardırr

keyifli forumlar

5. kartal2670

kartal2670 User

merhaba kılıç bey ,

gönderdiğin resimde sen gemini 625,000 krediye satmış olarak görünüyorsun , belki gemi değiştirirken yada hangara gemi yüklerken falan bir yanlışlık yaptın ve farkında olmadan gemiyi sattın yada nasıl oldu bilemiyorum ama support bu resime baktığında hata sende diyecektir , üzgünüm ama resimden anlaşılan bu dostum ,

kolay gelsin iyi oyunlar.........

6. sıze ben anlatmakta sıkıntı çekıyorum sanırım gemıyı satmadıgımı soyledım ve tekrar soyluyorum gemıyı satmadım yanlıslıkta yapmadım yanlıslık yapsaydım sabahtan berı ugrasmazdım lutfen gemıyı sattın dıye bana mesaj yazmayın orda ne yazcaktı sıstem çöktu gemınız çöp oldumu :S

7. Bence Oyun hatası ..

8. komanche zaten garantı oyle cunku ben neden oyle bır gemıyı satayım rahatsızmıyım ben satmıs dıyenler bence tamamen mantık dışı konusuyor

9. PARAMEDİC

PARAMEDİC User

YA Bİ MANTIKLI KONUŞUN YA ADAM GEMİYİ NİYE SATSIN DURDUK YERE SUPPORT LUTFEN HATALARI GİDERİNİZ

10. satmamış olabilirsin ama üstüne yanlışlıkla gemi yerleştirmiş olabilirsin bu durumda da satılmış olarak gözükür balansda

11. PARAMEDIC bu yorumun ıcın teşekkur ederım aynı benım dusuncem.
    ayyıldız ben neden 250k urılık gmeının ustune vega takayım hemde 2.hangarda vega varken az mantık ya kardesım az mantık

12. PARAMEDİC

PARAMEDİC User

BENCEDE YA BİRAZ MANTIKLI OLUN ONEMLİ DEĞİL KARDEŞİM

13. kardeşim bilerek yaptın demiyorum ben 16 seviye irisleri tamir ederken sattım 4 tanesini insanlık hali olabilir

14. PARAMEDİC

PARAMEDİC User

İNSANLIK HALİ FİLANDA GECE DEĞİL UYKUSU GELMİŞTE OLAMAZ ADAM NİYE SATSIN LUTFEN YA MANTIKLI OLUNUZ

15. dikkatsiz olmak için uykulu olmaya gerek yok gün içinde hiç mi halsiz düşmüyorsun dalmıyorsun ???

16. PARAMEDİC

PARAMEDİC User

arkadaşım gün içinde atik olmazsan bu oyunu zaten oynayamazsın

17. tr1 de karşıma çıkarsan atiklik önemlimi değilmi anlarsın ;) taktik önemli olan atiklik değil

18. ᏠPOLİS

ᏠPOLİS User

Neden tüm arkadaşlar gemisi giden arkadaşta suç arıyor?? Bas bayğı belli oyun sıkıntısı.

Harbiden mantıksız düşünüyorsunuz. O gemi bedava bile gelse emin olun en zenginimiz bile satmaz onu..

19. PARAMEDİC

PARAMEDİC User

gel kardeşim tr 3 galya klanı bekliyorum seni ver ts yide görüşek senle

20. Arkadaşlar lutfen tamam benım tek ıstedıgı hakkım olan o gemı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.