Aegismi golimi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve sercan1733 tarafından 18 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sercan1733

sercan1733 User

Beyler 450 k urim var 15 lf3 ve 15 bo2 malzemeler var 3 ıris 5 flax droitler var.Bu para ile aegis almalımıyım.Herkes öneriyor fakat 10 slot ile az vurmazmı.Kafama takılan bu.

2. KΛЯTΛŁ

KΛЯTΛŁ Guest

Merhaba ;

Şahsen aegisten önce irislerinizi tamamlamanızı öneririm. İrisler tamamlandıktan sonra aegis almak mantıklı olabilir.

İyi forumlar

3. Kafana takılanı sakın takma. Çünkü yetenekleri o açığı rahat rahat kapatıyor.

4. sercan1733

sercan1733 User

modum ırisleri uri ile almak pahalıya patlamazmı

5. KΛЯTΛŁ

KΛЯTΛŁ Guest

İlk 4 irisi uridium ile, sonrasını ihaleden kredi ile almanızı tavsiye edebilirim.

6. tiaremy94

tiaremy94 User

Merhaba
    Ben de aiges aldığımda 24 lf3'üm 4 bo2'im ve 3 irisim vardı fakat aldığıma hiç pişman olmadım çünkü yetenekleriyle hiç durmadan kesebiliyorsunuz ki eğer pet alıp 8 level yaptıktan sonra kami 3 alırsanız kimse tutamaz sizi. Şiddetle aiges öneririm fakat goli baskında daha iyi diyor herkes haberiniz olsun.

7. sercan1733

sercan1733 User

öneriler için teşekkürler aegis alıcağım sonra 1 ıris ve droitleride full lf3 ile döşerim gerisi ile arge fln yaparım.Acaba şöylemi yapsam ek hangar alıp ona aegismi alsam.

Son düzenlenen: 19 Nisan 2014
  8. tiaremy94

tiaremy94 User

Ek hangara vereceğiniz parayla fullenirsiniz daha mantıklı bi adım olur. Ek hangar için biraz erken.

9. fullenmek ne demek ? sadece 15 lf3 olunca fullenilmiyor degilmi? argeyede önem vermek lazımmı ? onada uri harcamak ?

10. Merhaba ,

Genel olarak standartlara göre 31 tane LF-3 , 26 tane civarında B0-2 , 15 tane elit Hız , 8 tane iris ve en az 21 yada 24 arge full sayılabilir. Fakat şu anki oyuna göre liste uzayıp gider. Pet , Uçuş düzeni , Havoc , Hercules , LF-4 ve benzeri şekilde uzayacaktır.

İyi forumlar.

11. Prophecy

Prophecy User

önce irislerini tamamlamalısın sonra aegisi alırsın
    ..iyi forumlar...

12. -onur5000-

-onur5000- User

Aegis alabilirsin kendimden biliyorum gerçi benim tek eksiğim herkül ama çok rahat kasılırsın 2 tallonu aynı anda devirirsin agi olırsan o gemiyle boss tallon bile kesebilirsin :) aegis al

Keyifli Forumlar...

13. Arkadaslar bende yorum yapmak istiyorum ama korkuyorum cünkü bazi arkadaslar yanlis anliyor .

Gemi : Aegis Elite
    8 Iris
    15 Hiz Elit
    8 Kalkan Elit
    2 Havoc
    1 Apis
    Kamikaze

13 lf 3
    7 lf4
    Herkules Tasarimi henüz bulamadim yani kapilardan da gelmedi kutulardan da cikmadi simdiye kadar

Tallon kesmek icin arkadaslarin tavsiyelerine katilmiyorum , dogru olabilir belki denemislerdir belki de kendiler tallon kesmislerdir ben sana su kadar söyleyebilirim Boss kristallin keserken X1 ile kalkan hep bitiyor ve nerdeyse yani iki tane fazla boss gelse seni vurabiliyorlar bile. Ýabanci sirket oyuncusunu demiyorum bile .

Ama arkadaslarin baska taktigi varsa bilemeyecem benim düsüncem bu . tesekkur ederim .

Arkadaslar da nasil taktik kullandiklarini yazarlarsa cok memnun olurum .

14. Aegiste düşman gelirse eğer canın azsa patlamak da istemiyorsan taktik basit düşman geldiğinde sıksın bırak canin azalana kadar kaç sonra ema at. Bekle gene bi daha sıksin anında insta bas bütün yetenekleri aç kaçarsın ama dersen ki bende x4 var aynı taktikle sen gibi 2 goli adamı rahat alırsın
    az önce arkadâş taktik istedi diye verdim taktigı ama ben şahsen goliyi daha iyi buluyorum (gemin güclüyse) değilse tabi aegis :) yani bi adama vurdum mu x4 rsb 90k nın altında gelince sinir oluyorum ama golide 120k ya çıktığım için çoğu aegis de yukarda verdiğim taktiği bilmediği için aegis kesmek sorun olmuyor 4-5 vuruşa gidiyor :) tavsiyem hep golide kalmandan yana

15. sercan1733

sercan1733 User

öncelikle.bana yardım eden herkese teşekkürler.
    aegis i aldım şuan lık memnunum tallonları rahat kesebiliyorum özellikleride iyi.benim gibi ikilemde kalan arkadaşlar a öneririm iyi gemi

16. Merhaba ,

Hayırlı olsun diyelim :)

Konu çözüme kavuştuğundan kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.