Agatus Etkinliğindeki Modül Hatası

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve DarwinTR tarafından 13 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. DarwinTR

DarwinTR User

Merhaba,

Bugün "Yeni Kararlı Gemi Modülü: "SPC-MTCH01" ile ilgili bir hata fark ettim yada bana mı öyle geliyor anlayamadım. DMG,HP,SHD modüllerini gemime takıp sonra "SPC-MTCH01" takmaya çalışınca hata aldım ("bu modülü bu slota yerleştiremezsin"), sonra tüm modülleri çıkartıp SPC-MTCH01 modülünü takıp HP ve SHD takıp sonra DMG modülünü takınca hata verdi ("bu modülü bu slota yerleştiremezsin").

Anladığım kadarıyla geliştirici arkadaşlar SPC-MTCH01 modülünü hasar yani (DMG) olarak yazmışlar. Çünkü iki tane SPC-.... modülü gemiye takabiliyorum şuan.

Bu konu hakkında daha detaylı bilgiyi siz yetkili arkadaşlar araştırabilirse sevinirim.

2. uçkw

uçkw User

merak etme kimse ilgilenmez aynısı bende de oldu çıt yok

3. uçkw

uçkw User

modüle razı olucan yada yada kullanmıyıcan

4. DarwinTR

DarwinTR User

12 hız modülü olan biri bunu da takarsa citadel-plus'u olcacak goli-plus gibi resmen bir tek hasar düşecek. Buna bir çözüm getirmeliler bence

5. DarwinTR

DarwinTR User

görüyorum ki kimse muhattap bile almamış kullanıcıları....

6. BIZDIK

BIZDIK User

forum baya yavaş supporta ticket atmayı denedin mi

7. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz, sorunun farkındayız bir sonraki senkronizasyon çalışmasında çözülecektir.

İyi forumlar.

8. DarwinTR

DarwinTR User

Merhaba,

Geri dönüşünüz için teşekkürler.

Son düzenlenen: 25 Aralık 2023
  9. DarwinTR

DarwinTR User

Hala bu hatayı düzeltemedi mi kimse ?

10. Sarı modül, hala kırmızı görünüyor. Bu hata yüzünden plus gemide 4. modülü kullanamıyoruz. Kimin umurunda? Marco paşaya söyleyelim, belki o halleder.

uçkw bunu beğendi.
  11. DarwinTR

DarwinTR User

hala aynı ve kimsenin umrunda değil sanırım.

12. uçkw

uçkw User

marko paşayı beğendim :D (shock) :cool: :)

13. .Hakan.

.Hakan. Guest

Merhaba arkadaşlar,

Yapılan duyuruda problem giderilmiştir.

İyi günler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.