Agatus Kırılması Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 9 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. NoName45_

  NoName45_ User

  Etkinlik mantık olarak güzel, ufakları kesiyorsun bu sayede boss'u mape düşürüp boss'u kesiyorsun kutuları topluyorsun biriktirip malzeme yapma amacın var ve "Emeksiz yemek olmaz" sözünü tam olarak karşılayan bir etkinlik, ayrıca bu sözü hem severim hem de arkasında dururum.

  Fakat
  bu etkinlik oyunun sadece bir kısmına hitap ediyor. Gemin güçlü değilse (ki güçlü olsa da kendini yırtman gerekiyor), orta seviye ya da oyuna yeni başlamış (sayılan) oyuncular için yapması neredeyse imkansız. Etkinliği yeniden düzenlemeyi bıraktım bir kenara, şöyle bir ufak değişiklik tüm oynayan oyuncuları rahatlatacağını düşünmekteyim:

  Bildiğiniz üzere en çok akik yoncası veren harita x-8 haritalarıdır. Bu miktar, eski sistemden yeni sisteme her haritada aynı olsa hem bazı haritalara bu kadar çok oyuncu yüklenmek zorunda kalmaz, hem de eski sistemdeki oyuncular da bu etkinlikten faydalanmış olur.

  Ayrıca bunun dışında boss'un canına kesinlikle dengeleme gelmeli. Ya yukarıda bahsetmiş olduğum "miktar" konusundaki gibi NPC'nin çıktığı tüm haritalarda boss'un canı aynı olmalı ve daha yüksek olmalı, ya da şu anki sistem gibi kalıp (eski sistemde daha az, yeni sistemde daha fazla) boss'un canı 2-3 belkide 4-5 tık daha fazla olmalı.

  Bunu merkez ekibe iletebilirseniz çok sevinirim modum. Ayrıca :

  (Fikrimi beğenmeyen arkadaşlar çıkabilir (ki normal bir şey) ya da karalamak amacıyla atıfta bulunanlar olabilir, ben de amacına ulaşıp yarını bekleyen oyunculardanım :) )
   
 2. Tyrannos Centurion Tasarımı115.000 Akik YongasıEtkinlik Başına Bir Tane
  bu gemi tasarımı birleştirin neresinde ben bulamadımda yoksa her oyuncuya görünmüyormu.
   
 3. iyide birleştirde görünüyormu.
   
 4. merkalısı için bir rehber bırakıyorum
   
  NoName45_ bunu beğendi.
 5. Memed.B.

  Memed.B. User

  30dk küçük yaratıkları kestim sonra büyük yaratık geldi onu da kesince 30 malzeme verdi. 30dk da 30 malzeme, 6 bin malzeme için 6 bin dakika gerekiyor, 6 bin dakika da 1000 saat eder, 1000 saat 41.6 gün eder. 1 buçuk ay durmadan oyun oynasam sonra mı 6 bin malzeme topluyorum? Daha hızlı yol varsa önerirseniz sevinirim, teşekkürler.
   
 6. Besyokar

  Besyokar User

  Halen şu akik yongasının neden paymente gelmediğini anlamış değilim oyunun amacı para kazanmaksa akik yongasını paymentte getirmeleri lazımda eminim çoğu oyuncu benim gibi bu etkinliğe katılacağına paymentten alırdık
   
 7. sayın moderatörlar yarın birleştir kısmına diminisher modülü gelecek mi 8k hazırladım umarım boşa uğraşmamışımdır
   
 8. madem bu kadar zor bir etkinlik yapıcaksınız dp link bağlantısını 1 milyon urudium ile satışa çıkarında bizde alalım full çar ile yetişemiyoruz ya kaldırın etkinliği yada düzeltin
   
 9. diminisher modlü sabah resettenn sonra gelmedi büyük ihtimal öğleden sonra daha reset olacak hala birleştir öğeleri aynı
   
 10. İmkansız bi etkinlik ki. Kesmeyi bırak göremiyorsun bile. Hadi onu da geçtim düşmanlar tarafından sürekli patlıyorsun. 1 tane kesme fırsatım oldu ondan da 146 tane akik düştü. Bu etkinlikleri kim hazırlıyor? Hiç düşünmüyor mu? Nasıl etkinlik bu. Madem birleştirden bir şeyler alabiliyoruz, malzemesini düşürün. 10k akik ne?
   
 11. Spinellerin kalkan değerine gruptan baktığınızda yaratığın max canıyla aynı gözüküyor halbuki hepsinin kalkanı 40k ayrıca spinelleri keserken kalkan dolarmış ya da konfi değiştirirmiş gibi kalkan barında oynamalar oluyor bildireyim dedim @Minerva @.Paradoks.
   
 12. Etkinlik biteli iki gün oldu ama tyrannos centrion tasarımı ve diminisher modülüyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.Do ekibinin bir bilgilendirme yapması çok zor olmasa gerek.Bu konuda forum yetkilileri de bilgilendirme talebinde bulunabilir diye düşünüyorum. @.Hypnos.
   
  yılmazcan47 bunu beğendi.
 13. TersLale

  TersLale User

  Boss yaratığı yine en çok spinel kesenin yanında çıkacağına çok uzaklarda çıktı. Söylenen ödüller gelmedi. Yine çok kısa sürdü. Etkinlik cephanesi olsa iyi olurdu.
   
 14. Etkinlikle ilgili değişiklik var ama bu konuda bilgilendirme yok. Acaba oyun hatası olabilirmi? Öncelikle haritada 2 boss NPC çıkmaya başlamış ve bosslar öncekinden de hızlı çıkarılabiliyor.
   
 15. kesmemekte fayda var hata olabilir sonra bug kullandın diyip içeri atabilirler neyime lazım.
   
 16. yok canım bug falan değil bence diğer zamanlarda gelen etkinlikten oyuncular yapamıyoruz diye geri dönüş yaptığı için kolaylaştırmışlar
   
 17. zalim

  zalim User

  gün geçmiyor ki bu kadar saçma bir etkinlik daha olamazdı 4 sn de bos patlıyor kim ne aldı ne yaptı hiç bir önemi yok. Kim düşünüp getirdiyse bu etkinliği bir doktora falan görünsün 3 saatte 250 akik anca kasılıyor ve hemen hemen tüm boslara sıktığım halde...
   
 18. etkinlik bu haliyle çok daha kolay hecateyle 1 günde 50kya yakın akik kastım ki öncekinde de 3 saatte 8k kastığımı hatırlıyorum nasıl oluyor da 3 saatte 250 akik kasabildiniz
   
 19. adeniza

  adeniza User

  Bir günde Elli Bin nasıl oluyor? Ben iki günde 9 bin ancak kastım. Bazan bir bazan iki bosstan akik aldım. Öğrenmek için soruyorum. Neyi yanlış yapıyorum?
   
 20. EzzCooL

  EzzCooL User

  6-7 saatte 100 tane bile bos kesilebilir katlayıcılarla bir toplasan kafadan 30k yapar.
   

Sayfayı Paylaş