Agatus Kırılması Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 14 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. NoName45_

  NoName45_ User

  Destek+Katlayıcı ile oldukça mümkün :) bende 1 günde 31-32k akik kasmıştım.

  Yalnız şu konuya da değinmek istiyorum, boss'tan düşen kutuları hemen toplamayın, hedefiniz ne ise ona göre 20-25-30 kutu biriksin yerde, daha sonra destek+katlayıcı alıp hepsini toplayın. Eğer eksik kaldıysa 3 saatte (Desteğin süresi 3 saat olduğu için) eksikleri tamamlarsınız, eksik yoksa destek boşa gitmesin son damlasına kadar kullanmak isterseniz de 3 saatte çok rahat bu rakamlara çıkabilirsiniz :)

  Destek+katlayıcı çekmeden hedefine ulaşan arkadaşlar da olabilir elbette fakat bence çok uğraştırıcı olacaktır, şahsen ben o şekilde denemedim.

  Yerdeki kutuların reset gelince silineceğini de unutmayın :)
   
 2. adeniza

  adeniza User

  Katlayıcı da destek de almadım şu an iki günde 11 bin oldu. sanırım Tyrannos centurionu alabileceğim etkinlik sonunda. Açıklamalar için teşekkürler.
   
 3. Öncelikle bu etkinliği yapabilmek için 2 önemli etkene bakmak lazım; geminizin hızı ve gücü. Eğer bunlara sahip değilseniz zaten etkinliğin verdiği ödülleri alsanızda çok işinize yaramayacktır. Kimse gelip de etkinlik adil değil yok böyle yok şöyle dememeli. Etkinliğin bi olayı var, olayın içinde olmanız da size bağlı. Şimdi gelelim olaya. Bundan önceki etkinliklere versiyon1, şuan aktif olan etkinliğe de versiyon2 diyorum. V1 de Agatuslar daha fazla akik veriyordu fakat daha yavaş çıkıyolardı. V1 in olayı x5-x6-x7-x8 haritalarını bi karenin köşeleri gibi sürekli dolaşmaktı. V2 nin olayında böyle bişi yok çünkü Agatus çok hızlı çıkıyor, en fazla x7-x8 yapmanızı öneriyorum.Ki bazen x8 den x7 ye geçip geri x8e döndüğünüzde 2. defa kesilmiş olduğunu görebilirsiniz. Şimdi konumlanmaya gelicek olursak x7-x8 üzerinde örnek veriyorum; x8 de x7 portalına x7 de x8 portalına yakın olacak şekilde
  [​IMG]
  bu haritada gösterilen yerde bekliyorsunuz(tam olarak orası). V2 de agutus 2 tane çıkıyor ve eğer bu konumda beklerseniz sağınızda çıkan bi agutusu kaçırma ihtimaliniz yok(resimden örnek veriyorum). Solunuzda da kırmızı ve lila karelerin kesiştiği yerde çıkarsa muhtemelen ona da yetişirsiniz. Son olarak gemi seçimi ve gemide olması gerekenleri anlaıyorum. V1 de V-Lightning oldukça avantajlıydı, agutusun yavaş çıkmasından dolayı geminize çift bekleme süresi alınca çoğu agutusa yetenek basabiliyordunuz fakat V2 de tek ya da çift harita kullanacağımız için ben sabit hızı en yüksek gemileri kullanmanızı öneririm(pusat, modüllü hecate vs). Hangi gemiyi kullanısanız kullanın olması gerekenler: seprom besleme, çift hasar desteği. V2 deki agutusun 50-60k arası damage vurması sebebiyle darpe puanı ya da kalkan desteği de çekebilirsiniz. Agutusa rsb-beyaz karıştırarak vuruyoruz. İlk rsb yapıştırın şarjlı çok vursun diye, varsa cc-c türlerinden de kullanabilirsiniz ama gerek olduğunu düşünmüyorum. Kutu toplama işini de birikitirp yapmanızı öneririm, avantaj kutusunu etkinlik başlar başlamaz çekebilirsiniz ama akik desteğini günün sonuna doğru kutuları toplarken çekin(en geç saat 9da). Haritalardaki yoğunluk sebebiyle fps düşmelerini ayarları düşürerek ve istemciyi kullanarak halledebilirsiniz. Geminiz yeterliyse günde 50k akik kasabilirsiniz. Bildiklerim bu kadar eksik bişey ya da sorunuz varsa alta yazabilirsiniz.
   
  Son düzenlenen: 12 Eylül 2020
  adeniza bunu beğendi.
 4. adeniza

  adeniza User

  Anlatım ve emeğiniz için teşekkürler. Katlayıcısız, zor da olsa bugün Tyrannos centr. aldım. Zaman ucu ucuna yetti.
   
 5. Bu ne şimdi.Ne ödül görüküyor ne de bilgi????
   
 6. Bu yeni tekoloji ne böyle geminin hızı 1800 oluyor aesdsfadsfd
   
 7. T-129ATK-

  T-129ATK- User

  kaç saniye sürüyor
   
 8. 1 sanırım
   
 9. samsun553

  samsun553 User

  Gene aynı öduller gelmıs (shock)
   

 10. yeni teknoloji
   
  **TheNıghtMare** ve BelongDemirhan bunu beğendi.
 11. Richie

  Richie User

  Fimlerdeki ışık hızı olayını yapmaya çalışıp oyunun tüm düzenini mahvettiler :D
   
 12. PİONEER

  PİONEER User

  AGT-500 roket kim bulduysa iyi bulmus
  60k net hasari ver normal npc ve oyuncuya spion ve agatussa 260kya kadar cikio

  her türlü almaya deger ben paymentten aldim..

  uri ile alinirsa pahaliya gelio ;)
   
 13. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba cesur pilotlar,

  Etkinliğin yeni sürümü hakkında olumlu/olumsuz görüşlerinizi Forum Kuralları çerçevesinde bu konu altında yazabilirsiniz.

  Detaylı etkinlik rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

  Etkinlik duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 14. agatusa mimesis isyanı ve ededi kapı etkinliğindeki modüllerde eklenmeli ayrıca gemi tasarımı olarak tyrannos sentinel ve asimov sentinel de eklenmesi güzel olur
   
 15. Agır_TR

  Agır_TR User

  bi solace modulu güzel onun yanına bide solace dp modul ekleseniz tadından yenmezdi be
   
 16. Sycher

  Sycher User

  Bir süredir solace modülünü bekliyorum, gün içerisinde çalışıyoruz acaba bu kısıtlı süre 10.000 yonga toplamama yeticekmi ? Aradaki 8 saatlik süreninde aktif edilmesi mümkünmü acaba ?
   
 17. Esenlikler.
  Sadece gemi modülleri ve teknolojiler beklemiyoruz, artık gemi tasarımları da gelse güzel olur.
   
 18. Tyrannos Centurion Ve DP link çok yararlıydı. Ödül içeriğinin biraz genişlemesi gerektiğini düşünüyorum. Tabi ödüllere sahip olmayanlar için yine de güzel bi içerik. Ama modül dışında da bir şeyler olmalı. Madem modül çıkacak Sayborg için de bir şeyler düşünülmesi lazım artık. Gemiyi alana kadar canımız çıkmıştı.
   
 19. agatustan akik yongası düşmüyor sebebi nedir bunun
   
 20. ateistkeci

  ateistkeci User

  En çok hasar veren 3 kişiye kutu düşüyor
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş