Agatus Kırılması Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 14 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. böyle kötü etkinlik görmedim teşekkürler darkorbit yine üzdün :D

Yasin.KOL ve OĞUZ-KAĞAN[TÜRK] bunu beğendi.
  2. Reelim

Reelim User

Ne yazacağımı bile bilmiyorum bu etkinlik kasılamaz 2 günde.

3. insan artık ne diyeceğini şaşırıyor ...

Yasin.KOL bunu beğendi.
  4. TersLale

TersLale User

En çok spineli ben kesiyorum. Agutus benden uzakta doğuyor ve yanına gidesiye kesiliyor. 2 günde 1000 tane parça kasamam. Saçmalık. Almanlar bir kere şaşırtsın bizi be.

5. bari miniklerde 3-5 atsa da kasalım.

6. Aylardır dp-link modülünü bekliyorum.Galiba yetkililer de dp-link için aylardır en saçma etkinliğin hangisi olabileceğini düşünüp bunu bulmuşlar.Tebrik etmek lazım.:mad:

TersLale ve OĞUZ-KAĞAN[TÜRK] bunu beğendi.
  7. tam bir hayal kırıklığı event artık millet spinellere vurmuyor hp linki ve modülü olan adamlar klan arkadaşları için mapı kapatıyor bu kadar kısa süre için getirilirse event tabi böyle olur en az 1 hafta sürmesi lazımdı

8. kubiates41

kubiates41 User

etkinlik tamamen hayal kırıklığı okadar bekledık bunun içinmiydi

9. TersLale

TersLale User

Aga, bir haritada 2 tane çıktı, sayıları artacak mı böyle?

OĞUZ-KAĞAN[TÜRK] bunu beğendi.
  10. _warmiii_

_warmiii_ User

Yapabiliyorsanız siz yapın , iki gün bile değil belli saatlerde olduğu için. Bu kadar saçma birşey olamaz. Zaten DP-LİNK olanlar gelmiş haritada kimse alasın diye adam kesiyorlar. Şaşırtmadınız niye ümit var olduysak.

11. keskinniyo

keskinniyo User

Keşke hiç olmasaydı. Spineller neredeyse hiç akik vermiyor, agatus zaten çıkar çıkmaz kesiliyor. Full gemiler hp-bağlantıyı alacak bizde bakıp bir bardak su içeceğiz canımız sağ olsun :)

12. Test sunucuda baktığım zaman imkansız olduğunu anlamıştım zaten ama dedim belki düzenlerler yok aynı boşa uğraşmayın zamanınıza yazık.

TersLale bunu beğendi.
  13. smoonrise

smoonrise User

Kaç defa yazıldı kim bilir boss dp az gidene kadar patlıyor diye , üstelik ödül sayısıda az dp link millete vermek için özel etkinlik gibi olmuş 2 günde ne kadar kasacak dp + hız modülü 16.000 etti nasıl olacak bu işler ey darkorbit birde zorlaşsın diye saat sınırlaması var :) yine acele ile yapılan özensiz bir etkinlik olarak kalıcak madem test sv açılıyor geri dönüş alınıyor dinleyin oyuncuları yok dinlemeyeceklerse alsınlar tüm ülke takımlarını bir haritaya denesin onlar geri bildirim yapsın :)

14. Etkinliği yapmaktaki maksadınızı anlayan 1 kişi dahi olduğunu sanmıyorum başardınız hedefiniz herne idi bilmiyorum ama başardınız.

eskioyuncu27 ve Yasin.KOL bunu beğendi.
  15. Yasin.KOL

Yasin.KOL User

Ben gidip 80 tane spinel kesiyorum ama benim agatus kardeşim gidip 1 tane spinel bile kesmeyen alakasız bir oyuncunun yanında spawnlıyor, eyvallah sorun yok oraya giderim giderimde, Agatus kardeşimiz 2.000.000 darbe puanı var, ben oraya gidene kadar 8 irisli bir oyuncu bile x4-x6 ile 10 saniyede hiç eder o Agatusu. Şimdi ben nasıl keseyim Agatusu haritada çok alakasız yerlerde ortaya çıkması yetmezmiş gibi şaka gibi bir darbe puanı vermişler. İnvoke 35 takipçi veriyor ona rağmen 36.000.000 darbe puanı var. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

Not: Bu bir oyun, hayatı daha eğlenceli hale getirmek için tasarlanmış , oyunu hayatımızın merkezine koymamızı bekleyen B!GPO!INT'in düşünce yapısı çok farklı.

eskioyuncu27 bunu beğendi.
  16. StorMHawkS

StorMHawkS User

Yazıklar olsun cidden gemin güçlü olsa dahi çıkmıyor ise alamıyorsun yazık

17. etkinlik tamamen strateji ve tilki giibi olmaya bakıyor ,
    Birde geminizin orta derece olması lazım
    bolca sabır sabır her zman size yakın spawnlanmıyor

18. sabır falan değil akıl mantık işi değil tam bir hayal kırıklığı şimdi zeka denilen birşey var şuna yarıyor bl de beni kesen adamlar bakıyorum etkinlikte 3.4 3.3 de yine ben ikesiyor hiç - şeref yeriz korkularıda yok 20 24 level arası şu haritalardan akik alamaz 16 20 level arası şu haritalardan akik alamaz 0 16 arası şu haritada kasıcak tarzı bir şart getirilseydi daha mantıklı olurdu x8 lere giremeyen full+full klansızlar x3 x4 de krallık kurmuşlar akik kasıyorlar anlam veremiyorum cidden anlam veremiyorum biraz düşünebilen bir insan bunun farkına varır mantıklı yapardı bu mu üst akıl bu mu yönetim ekibi bu mu arge ekibi çok çalışıyorlar allah zeval vermesin

eskioyuncu27 ve Yasin.KOL bunu beğendi.
  19. Reelim

Reelim User

Elinde olup da insanlar alamasın diye yırtınan oyuncuları saymıyorum. Sadece tek boss çıkması aşırı yetersiz. Spinel keselim ondan kasılalım desek oda imkansız gibi çünkü içinden çıkmıyor.

Son düzenlenen: 8 Ağustos 2020
    Yasin.KOL bunu beğendi.
  20. şu saçma etkinliğe bir ayar verilmesi gereliyor acilen, en azından minik npcler 1 adet versin şu akikmidir herneyse ondan 1 adet verseler yine insanlar birkaç bişey alabilicek.
    Ama böyle bossu yakalayamadktan sonra kime ne faydası olucak allah aşkına, lütfen düzeltilsin şu etkinlik.
    Hp linke ihtiyacımız var ama hiç bir şey yapamıyoruz.. hayal kırıklığı.