Agatus Kırılması Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 14 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 1 DP Link P.E.T. ekipmanı aldın. Sabahtan beri savaşmadıgım adam kalmadı. Maksat hasar değil.Hız ve ilk vuruş.

OĞUZ-KAĞAN[TÜRK] ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  2. Besyokar

Besyokar User

Yahu şu ödülleri plutus yada terror kapısının sonuna ekleyin mecbur muyum *** uğraşıp sinir krizine girmeye her harita etkinliğinde bunu yapıyorlar özellikle Tr4-6

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Ağustos 2020
    yılmazcan47 ve Delipaltalı35 bunu beğendi.
  3. Boss NPC'ye yüksek hasar verenlerden biri olarak , gereken miktarda yonga çok güzel kasılabiliyor ancak orta seviyedeki oyuncular için bu imkansıza yakın , dediğin gibi x-3 ve x-4 haritaları da full + full arkadaşlarla dolu , aslında bu çok mantıklı , sonuçta güçlüysen ve hasarın fazlaysa tabi ki de ödüle daha kısa sürede ulaşman gerekir . Bu aslında adil bir durum , benim takıldığım nokta şu : Orta seviyedeki oyuncular gerekli yongayı toplamak için küçük NPC'lere bel bağlamak zorundalar , ve bu NPC'lerden nadiren ve az sayıda yonga çıkıyor , 2 gün içinde yeterli yongayı küçük NPC'lerden toplamak çok çok zor olacaktır , ama modların dediğine göre bu etkinlik ileride tekrarlanacak ve sahip olduğumuz yongalar kaybolmayacak . Yani sonuca bakacak olursak orta seviyeli oyuncular da öyle ya da böyle en sonunda yongaları toplayabilirler , her türlü bir ilerleme kaydedeceklerdir . Ama bu kadar zor olmamalıydı , sadece etkinliği göz anına alsak dahi zor diyebiliriz , bir de diğer oyuncuları sabote etmeye çalışan klanlar mevcut . Güçlü olmayanların çok sabırlı olması ve vakit ayırması lazım . Benim gözümde ''başarısız'' bir etkinlik . Diğer tüm fikirlere de saygı duyuyorum .

kubiates41 ve BelongDemirhan bunu beğendi.
  4. spinellerden çıkana etkş ediyormu peki katlayıcı

5. +bütün forum

kubiates41 bunu beğendi.
  6. kutu olmadıgı için hayır

7. adeniza

adeniza User

Tek başıma haritayı temizledim; yaratık haritanın öbür ucunda çıktı. Gidene kadar kesildi. Koşullu yapacaksın, örneğin en az 5-10 npc yi kesmeden bossa sıkamayacak.

OĞUZ-KAĞAN[TÜRK] bunu beğendi.
  8. 1 saat insta kalkana vururlar genede donup o kucuklere vurmazlar :)

adeniza bunu beğendi.
  9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Sanırsam uzun ama epey bir uzun süredir görmediğimiz, kaybettiğimiz rekabet bu oluyor. Rakibin güçlenmesine ve bu değerli öğeye sahip olmasına izin verme. Uzun süredir bu ruh epey kaybolmuştu.

yılmazcan47 bunu beğendi.
  10. Özünde pvp oyunu olduğunun farkındayım ama olayları dışarıdan izleyen biri olarak konuşursam , bu tarz durumlar oyuna yeni başlamış olan ve ilerleme çabası sarfeden oyuncuların şevkini aşırı derecede kırıyor . Tabi herkesin oyun tarzı kendine özel , herkesin kendi kararıdır , ama ben özellikle etkinlik zamanlarında daha yardımsever olma taraftarıyım . Geniş çaplı klanlara ve belli bir seviyeye gelmiş oyunculara karşı daha agresif bir oyun tarzı sergiliyorum , ancak yeni başlamış oyuncuları eski haritalarda sürekli olarak sabote etmiş olsaydım , onlara bu oyun hakkında ne tür bir mesaj vermiş olurdum ? Benim görüşüm bu yönde , kısacası onları şimdiden potansiyel rakip olarak görmek yerine , güçlendikleri zaman rakip olarak görmeyi tercih ediyorum . Bu görüşe katılmayanlara karşı kesinlikle en ufak bir negatif düşüncem yok , kurallara uyulduğu sürece herkesin oyun tarzı kendinedir ve hepsine sonsuz saygım var .

OĞUZ-KAĞAN[TÜRK] ve romentus bunu beğendi.
  11. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Lütfen forum içerisinde kullandığınız üsluba dikkat ediniz.

İyi forumlar.

12. ateistkeci

ateistkeci User

Etkinlik çok eğlenceli

OĞUZ-KAĞAN[TÜRK] bunu beğendi.
  13. tufan hissetmiştim biliyormusun :D

14. ateistkeci

ateistkeci User

Kötü olan şu tam senin dediğini yapmaya başlamıştım katlayıcı çekip :( 3-7 geldim şimdi orada yatıyorum durum şöyle :'D

militaryship-3 bunu beğendi.
  15. x2 degilde katlaycı aldıysan 1 haftan var :) uzatılır belkide

16. hmztsc

hmztsc User

şuan bakıyorum spinel zar zor ilerliyor artık kimse spinel de sıkmıyor ben şahsen 100 bin beyaz harcadım çabuk çabuk kesiyim de agatus çıksın sıkıyım diye boş zarar dan başka bir şey değil. oyun bu insana zevk vermesi gerekirken biz çile çekiyoruz yok böyle bir şey.

ayrı ayrı en az 5 agatusa sıkmayı başarmışımdır kaç saat uğraşıp bi kere yüzünü bile göremedim düşecek kutunun

sıkıldım. berbat. oyun zevkim kaçtı

yılmazcan47 bunu beğendi.
  17. helal valla olayı özetlemiş arkadaş :)

18. rodinya41

rodinya41 User

augus en çok spinel kesen kişinin yanında çıksa daha güzel olurdu

Titan. bunu beğendi.
  19. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Forum Kuralları gereğince alt alta yazmak (Floot yapmak) yasaktır. Bu sebepten ötürü mesaj içeriğiniz tarafımca birleştirilmiştir. İçeriğinize eklemek istedikleriniz son oluşturduğunuz mesaj içeriğinden "düzenle" bölümü ile ekleyiniz.

İyi Forumlar.

20. Şuan server saatimiz 10:30 ve hala yaratıklar çıkmadı. 8:00 da çıkacak yazıyordu?