Agatus Kırılması Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 14 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Sayın modum salak demek dengesiz ve saf kişi anlamına gelir. Düşündüğünüz gibi öyle uygunsuz bir kelime değil. Sizce de bu etkinlikteki ödül gemisi satın alanları avanak (kolaylıkla kandırılabilen ve aldatılabilen) yerine koymuyor mu ?

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Etkinlik içeriklerine Merkez Ekip karar vermektedir. İçerik olarak duyurusu yapılmadığı sürece ne yazık ki bunu bilemeyiz.
    Kelimenin kökenine değinicek olursak çok daha farklı anlam çıkacaktır. Ancak bunu argo bir kelime olarak kabul ederek kullanmamanızı tavsiye ederim.

İyi Forumlar.

3. adminim eski tarifler tekrar geldi diminisher modülü birleştire eklenmedi lütfenn bunu raporlayınn

4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Sorun bildirilmiştir. En kısa sürede düzeltilecektir.

İyi forumlar.

5. garfıeld

garfıeld User

bu kadar sacma sapan etkinliklerle oyunu hala devam ettiriyorsunuz.Artık DP linke karsı bende antipati gelşiti.İsteseydim bu kadar soguyamazdım oyundan.Ben Bıraktım kolay gelsin

6. [​IMG]
    bigpoint koca yurekli birgun hp link diger gun tyranos :)

7. T-129ATK-

T-129ATK- User

yeni moduller nerde admin

8. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Size saçma gelen etkinlik bir çok oyuncunun faydasına olan bir etkinliktir. Ayrıca etkinlikler merkez ekip tarafından belirlenmektedir. Fikirlerinizi daha uygun bir dille ifade etmeniz gerekmektedir.

İyi forumlar.

λ_λ bunu beğendi.
  9. çok saçma bir etkinlik şu an klanlar haritaları kapatmış durumdalar iki üç spinel kesiyim dedim 5 sefer patladım bosun yanına yaklaşılmıyor bile

10. ben 3 saate 8 bin kastıım diminsher modülünü bekliyorum modül gelince etkinliğin benim için anlamı kalmıcak

BelongDemirhan bunu beğendi.
  11. aynen öyle sabah bi girdim 11k kastım millet pes ediyor yok böyle etkinlik mi olur diye uğraşsalar alıcaklar valla işime yarar isterseniz gelmeyin :p

yılmazcan47 bunu beğendi.
  12. bekçi27

bekçi27 User

bu etkinliğe benzer terör girdabında gelmişti ama onda haritada bir kaç tane daha olurdu ve daha çok kişi faydalanıyordu bunda büyük klanlar için yapılmış bir etkinlik gibi modun bence bu şekilde bir düzenleme yapılmalı bu şekilde adaletli olmuyor bunu dikkate alın lütfen

Son düzenlenen: 28 Ağustos 2020
  13. __malibu__

__malibu__ User

beyler AS-B01 destegi kaç adet artırıyor ve katlayıcı kaç tane artırıyor bunu bilen varmı

14. ikisi de aldığın akiği 2'ye katlıyor, ikisini de al 4'e katlansın ;)

15. Bu agatus etkinliğinde fazladan kastığımız akik yongaları ne olacak? Geçen etkinlikteki gibi eğer yapılırsa bir sonraki agatus etkinliğine mi aktarılacak?
    Modlarım soruma cevap verebilir misiniz?Eğer etkinlik tekrar etmeyecekse boşuna fazladan akik kasmayla uğraşmayalım.

16. muhtemelen

HatayLı_ASİ_[☾★] bunu beğendi.
  17. __malibu__

__malibu__ User

AS-B01 destegi kaç adet artırıyor ve katlayıcı kaç tane artırıyor bılıyomusun

18. smoonrise

smoonrise User

Bu kadar para göz ne zaman oldu oyun aceba :) etkinlik bileti ve gk x2 günü , yeni ve daha fazla rütbe yetmedi şimdi birde katlayıcı + güçlendirici ile modül tasarım satma modası başla , az kaldı hangardan ayrılma bile para ile olacak bu gidişle :) bir oyunu bu kadar ticarethane haline getirmek büyük başarı :)

19. Bykurt21

Bykurt21 User

boss npc den düşen kutular saat 12 de sıfırlanıyor mu haritalardan ?

20. her kutu en az 500 en fazla 700 akik yonası veriyor destek + katlayıcı olursa ama destek 3 saatlik olduğundan hemen çekillmmesi taraftarı değilim yaratıkları kesersin kutular birikir 10-15 tane sonra destek çekip alırsın ben öyle yaptım eğerki kutular hazır olmadan destek çekersen çok akik çöpü düşüreceğinde meçhul olur desteği boşa heba etmiş olurusn