Agatus tyrannos

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Susanoo tarafından 14 Aralık 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Susanoo

Susanoo User

2 aydır üst üstte tyrannos centurion gemisi agatus etkinliğine gelmişti. Bende önceliği gemi yok diye diğer öğelere vermiştim. Fakat şansa bu etkinlikte gemi tasarımı yok bu sabit öğe değil mi oyunda yani özelliksiz asimov spectrumu kim alıp ne yapsın ne gereği varda koyuyorsunuz anlamıyorum. Tyrannos centurion bir daha ne zaman gelir takvim veya bilgi var mı?

ƓΛẔØẔ ve SeRi_KaTiL25 bunu beğendi.
  2. Ne zaman geri gelir bilemeyiz . LF-4 yerine ( bu çok komik olmuş , LF-4'ü kim ne yapsın artık ) tyrannos centurion koyabilirlerdi , tatlı olurdu .

Progamer113 ve Susanoo bunu beğendi.
  3. Susanoo

Susanoo User

Sana katılıyorum dostum. LF-4 şuan kimsenin işine yaramıyor fakat etkisi olan gemi ve tasarımlar yeni başlayanlar için daha gerekli.

4. tyrannos centurion tasarımı olmalıydı bence

5. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Keşke içerik özelliklerini değiştirebilsem..

Türkiye Takımı!

Progamer113 ve Susanoo bunu beğendi.
  6. Susanoo

Susanoo User

Modum geri bildirim yapıp şansımızı denememiz yok mu :D

7. modum içerikleri değiştiremezsiniz fakat sizin sunacağınız öneriyi dikkate alırlar bence daha etkili olur :D

TR|SUBUTAY bunu beğendi.
  8. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Sizin için deneyeceğim. :)

Türkiye Takımı!

Susanoo ve Progamer113 bunu beğendi.