Ageis

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KELKİTLİ tarafından 2 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Oyunda ben hariç herkesde ageis gemisi var gibi bunlar bu gemiyi nerden almışlar acaba...Uriyle almışdır demeyin çünkü flax ı olmayan adamlarda bile var.Kredi hiç demeyin bizim serverde 1.5 milyardan aşagıya gitmiyor o adamların 1.5 milyar kredisi olsa önce iris alırlardı :D biryerlerde ucuzluk mu vardı da biz kaçırdık...

2. KARANLIK

KARANLIK User

Hayır böyle bir durum mevcut değildir.Ancak klan yardımı olabilir.

ROSE. bunu beğendi.
  3. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

modum sizde benim gördügüm ageis leri görseniz sizde buraya yazardınız adamın klanı olsa bile 1.5 milyar krediyi 2023 e kadar anca biriktirir :)

Bende anlamadım bildigim kadarıyla yeşil sandıklardan çıkmıyorda ...

4. Emin olma adamların klanları milyarlarla oynuyor okadar paralı klanlar var

5. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Güçlü Bir Klanda Günde Milyar'larda Credits Toplanıyor.

İyi Forumlar...

6. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

biliyorum milyarlık krediler olan klanlar var ama benim gördügüm adamlar 12 level bile degil yani onların öyle klanlara girmesi imkansız...

7. KARANLIK

KARANLIK User

Klandakiler arkadaşları olabilir.Veya para verip almıştırlar.Bunu bilemeyiz ve kimseyi sorgulayamayız maalesef.

ROSE. bunu beğendi.
  8. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

tmm modum sizin dediginiz olsun ama bunda bi iş var :D

9. KARANLIK

KARANLIK User

Varsa şikayetiniz supporta yapabilirsiniz.İyi forumlar.

ROSE. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.