Geri bildirim Ah Be Yönetim

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 12 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sizlere çok söyledik yalvardık yapmayın etmeyin dedik ama dinlemediniz BSGO bile kapanmış... Tamam para kazanmak istiyorsunuz anlamak mümkün ancak oyuncunuz kaldı mı elinizde şu an ? Bir 2009'a birde şu ana bakın 10 senede siz çok fazla oyuncu kaybettiniz ?

Size çok söyledik bakın bunları yapmayın etmeyin dedik AGB' bile 1-2 saatlik bir işti yani ancak 5 sene bekledik.

Foruma reklam almışsınız ancak şunu belirtmek istiyorum zamanında bizleri dinleyip Pay to win'den uzak dursaydınız bu kadar zor duruma düşmezdiniz... Ne diyelim sağlık olsun artık :)

10.000 uridium'a 5000 seprom güzel mantık... Hayır aslında hiç de güzel mantık değil tamamen kendi ayağına sıkmaktır...

Yazık diyorum başka bir şey demiyorum bu oyuna hakikaten yazık... 13 senelik oyun 2 sene öncesi daha iyiymiş yani kızıp durduğum zamanlar... Her sene bir önceki seneyi aratıyor :D

Son düzenlenen: 12 Mart 2019
  2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen benzer içerikli konular açmayınız. Buradaki konunuzda görüşlerinizi diğer üyeler ile paylaşamaya devam edebilirsiniz.

Konu kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.