Öneri Ahlaki ( Etik ) Olmayan Şeyler ( Anket )

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ONURBEY tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Oyuna bu uygulamalar getirilsin mi ?

1. evet

oy sayısı 56
    84,8%
  2. hayır

oy sayısı 10
    15,2%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bdrdd1n

bdrdd1n User

bence şirket değişimide hani arge sıfırlama gibi olsa her değişmede uridyum miktarı katlanarak artsa nasıl olur sence kardeş bi yerden sonra kimse değişimez yani bunu bu riski göze alamaz

2. ONURBEY

ONURBEY User

Dün 457 bin olan [​IMG] Yüzbaşı rütbesi bugün uçmuş, ve ben Acemi Yüzbaşılığa düşmüşüm. :( Ben hiç kasılmadım, hiç yaratık kesmedim, öylemi ?? ve birileri rütbeyi 30 bin kadar artırmış öyle mi ???

Bir sonraki [​IMG] Yüzbaşı rütbesine ulaşmak için, şu anda 487.075 Rütbe Puanı'na ihtiyacın var.

Kafayı yememek için sanırım ruhsuz, sinirlerin alınmış olmak gerek,

SAYGILARIMLA.

MRTBY bunu beğendi.
  3. Kardeş destekliyorum seni ben bazı şeyleri geliştirme bloğuna yazdım orada ki mesajlar üst kurula gidiyor...

4. ONURBEY

ONURBEY User

R-IC3 yani Soğuk Dalgası Roketi oyunun dengesini bozdu. Buna en kısa zamanda bir çözüm getirilmeli.
    Seni kovalayan düşman bu roketi atabilir, buraya kadar normal ama, çocuklarında bol olduğu bir oyunda bu roket oyuncak gibi kullanılmaktadır. Örnek yaratık kesiyorsun veya düşman seni kovalıyor, normalde tedbirini alırsın. Fakat şaka olarak diğer başka oyuncu tarafından atılan bu roket dengeyi altüst edebiliyor.

Umarım gereken yapılır.

SAYGILARIMLA.

Battleray sorununa acilen çözüm bulunması gerekiyor. Görev olarak aldığım halde yapamadan bıraktım. 100 ve 300 adet kestiğim Interceptor lar da boşa gitti.
    Birilerinin tekelinde olmamalı Battleray, :(
    SAYGILARIMLA.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Ocak 2015
    MRTBY bunu beğendi.
  5. ANKARALI

ANKARALI User

seni tebrik ediyorum kendin yazdıysan bravo hiç üşenmemişsin :D

Son düzenlenen: 7 Ocak 2015
    MRTBY bunu beğendi.
  6. ONURBEY

ONURBEY User

Kardeşim dediğine göre 51 yaşından daha büyüksün :) elbette kendim yazdım, 2008 yılından beri mücadeleye devam :)
    ilgin için teşekkür ederim.
    SAYGILARIMLA.

MRTBY bunu beğendi.
  7. CİLΛ

CİLΛ User

bu tip şeyler yapanlara daha büyük cezalar getirilmeli

8. fbrecep123

fbrecep123 User

dediklerinin hepsine katılıyorum özellikle paladıum ve kendı sırketınden bırının senin npc yi çalması bunlara bir çözüm getirilse iyi olucak

9. ONURBEY

ONURBEY User

Chatte küfürler artık nerdeyse olağan hale gelmeye başladı. ADMİN veya CM istediği kadar banlasın, yeni hesapla gelip yine yapacağını yapıyor. Bu yüzden ailece oynayanlar oyunu bırakma sınırına geldiler. En önemlisi oyunda çocuklarımızda var.

Bunun tek sebebi gemilerin birbirlerini kesme yoketme hırsları aslında çözüm basit;

1- Görevlerden gemi yoketmeyi kaldırın, lütfen
    2- Gemi kesmede ki ödülleri kaldırın, lütfen

Hem pushing olayını bitirmiş olursunuz, hemde hakaretler ve küfürler bitmiş olur.

Rütbe kasılacaksa, bunu kapıdan verebilirsiniz, güçlü yaratık kesmelerden verebilirsiniz.

Tartışılabilir !!!

Saygılarımla.

Hala bunun bir oyun olduğunu anlamayan arkadaşlarımız var.
    Sadece şu olmalı, oyununu dürüst bir şekilde oynayacaksın.
    Hırs yapıp, illegal program kullanarak, onu bunu tehdit ederek, küfür ederek varacağın hiç bir yer yok.
    Siyaset yapma yeri de değil.
    Sadece arkadaşlarınla, iyi vakit geçireceğin, verdiğin emekle, harcadığın parayla, full yapmaya çalıştığın geminle, gurur duyacak, ve kendine güzel bir ortam yaratacaksın.
    Hepsi bu.
    Saygılarımla.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Mart 2015
    LÜLEBURGAZLI8213 ve MRTBY bunu beğendi.
  10. MRTBY

MRTBY User

İlgi gören bir konu arka planlara düşmüş.
    Yapılmasını gerekenler, gerçekten bunlardır.

11. 5 yıl öncesine bakarsak 150 bin rütbe ile acemi albay dım. Şimdi 3milyon150bin rütbe puanı ile acemi albayım Rütbeler herkes kastığı için yükseliyor ama bende bu durumdan memnun değil Rütbe sayısı arttırılmalı bence

matkap34 bunu beğendi.
  12. kusura bakma hepsini okumaktan uşendim. :D

13. ONURBEY

ONURBEY User

Şu durumu anlamakta güçlük çekiyorum;

Bu oyunu oynayan bizleriz. para harcayarak, emek vererek, zamanımızı feda ederek.

Ama nedense oyuncunun, istekleri hep göz ardı ediliyor.

oyunda bir sürü sorun var;

Donmalar, oyundan düşmeler, LOW haritası şu an çok büyük problem, Battleray derseniz keza öyle, port ile ilgili sorunlar, lazerlerin, kalkanların düzenli çalışmaması, onlarca sayamadığım, çözülmeyen problemler var.

Özellikle illegal programların bir türlü engellenememesi, oyundaki tüm dengeyi altüst ediyor, ADALET i, bitiriyor.

Oyunda ilk önce ADALET sağlanmalı, sonra oyun sorunları çözülmeli, Bu çok sevdiğimiz oyun, zevkle oynanabilir hale gelmeli.

Şirket değiştirme ve klana girip çıkma bu kadar kolay olmamalı.

Saygılarımla.​

ÈrroR_™ ve BlackGhost™ bunu beğendi.
  14. Söyledik , söylendi ve sizde söylediniz.

Ne yaptıklarını veya ne yapacaklarını(ne yapmak istediklerini) bilmiyoruz ama bu bizim aleyhimize bu belli..

Yazdıklarınızda sonuna kadar haklısınız sadece yazıyoruz ve oyunu zevksiz bir şekilde oynamaya devam ediyoruz maalesef.Onlar gerekeni yapmıyorlar...

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  15. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

haklisiniz.....bunlari Oyun Yapımcısı Soruları Hakkında kismina yazsaniz belki birkez daha gorurler..

BlackGhost™ bunu beğendi.
  16. 2. klan konusuna katılıyorum fakat savaş klanlarda onay gerekmeli bence anlaşmalı savaş olmanı nablık ittifaklık gibi güçlü klanlar kendisinden güçsüz klanlara savaş açararak haritalarda tavrını ortaya koyuyor ve baskın atma geregi duymuyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Mart 2015
  17. senberk99

senberk99 User

hepsini okudum6. si disinda hepsi mantikli be gerekli geldi cok guzel dusunmussunuz emeginize saglik iyi geceler

ONURBEY bunu beğendi.
  18. ONURBEY

ONURBEY User

Teşekkür ederim. Elimden geldiğince ADALET li bir oyun oynayalım diye çaba göstermekteyim.

Umarım YÖNETİM sesimizi duyar.

Saygılarımla.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  19. aries123

aries123 User

Emeginize sağiık sadece sirket degistermeye olumsuz bakıyorum ve diger fikirleriniz gercekten bu zamana kadar olması gereken seylerdir.
    Ya peki klanca sirket degistirenler ne olucak bazı durumlar ongorulerek klanca sirket degisimleri olmaktadır bunu biliyorsunuzdur umarım

20. ONURBEY

ONURBEY User

Çelişki ;

( Bu geminin bütün ekipmanları full; bazı şeyleri para ile yapabilirsin, ama bunlar ( hercules, havoc, lf4 ) şansa bağlı olduğu halde varsa, kendime kızarım ne şanssız biriyim diye !!!! )

Niki bende saklı;

PİLOT RÜTBESİ: Üsteğmen
    SIRALAMADAKİ YER: 942
    OYUNCU SEVİYESİ: 21
    ŞİRKET: ....
    ÜYELİK BAŞLANGICI: 27-03-2015
    OYUN SÜRESİ: 2,055 saat
    BAŞARILAR: 129
    DAĞITILAN ARGE PUANI: 31

Günde yaklaşık 10 saat oynayarak elde edilebilecek sonuç; yani bu kişi ne öğrenci, ne memur. Sanırım robot :) günün büyük bir bölümünü bilgisayar başında geçiriyor olmalı.

Daha önceleri defalarca yazdım, yine yazıyorum;

Bu oyunun tek eksiği ADALET.....

Bir sene önce oyunu askıya aldım, iki sebebi vardı, birincisi illegal oynayan oyuncular yüzünden, ikincisi sürekli küfür eden ve nedense gemisi kapatılmayan oyuncular.

Bir ay önce yine bu çok sevdiğim oyuna devam edeyim dedim; hala küfür eden oyuncular görev başındaydı...... :( :( :( ( İllegal oyunculardan bahsetmiyorum bile )

Rütbelere gelince; düşünün benim rütbem Acemi Yüzbaşı, ama çok eski bir oyuncuyum, bütün kapıları tamamlamış, tacımı almışım, nerdeyse full olacağım, ama rütbe artacağına, düşüyor.

Tuhaf !!!

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.