Akik Yongası İçeriği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve legendw. tarafından 8 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. legendw.

legendw. User

Öyle bir etkinlik yapmışsınız ki resmen test serverini aratıyorsunuz. Spineller hiç atmıyor Akik. Bir de bizden yarın gece yarısına kadar 10.000 Akik HP link için, 6.000 ve 8.000 de modüller için toplamamızı bekliyorsunuz.

Resmen yazık. Bu etkinliğe harcayacağım elite de yazık vakite de.

Son düzenlenen: 8 Ağustos 2020
    Ted-Bundy ve Su!qAsTc! bunu beğendi.
  2. Gerçekten de çok saçma bir etkinlik olmuş.Bossa yetişemeden patlamış oluyor, onlarca spinel kestim akik atmadı.2 gün olan bir etkinlik için akik oranları çok düşük.Destek alacaktım ama destekle bile 2 günde 10.000 akik kasamayacağım için vazgeçtim.

Ted-Bundy bunu beğendi.
  3. Su!qAsTc!

Su!qAsTc! User

Siz etkinlik yapmayın kardeşim cidden ben hayatımda bu kadar saçma şey çok az gördüm

Ted-Bundy bunu beğendi.
  4. Fierce

Fierce User

evet maalesef çok kötü bir etkinlik olmuş ki bossa yetişsem bile o kadar gelişmiş oyuncu değilim ilk 3 hasarı vuran olamadıktan sonra agutustan anladığım kadarıyla bir şey elde edemiyorum. Demem o ki benim gibi oyuncuların bile hiç şansı yokken epey gelişmiş oyuncular bile sanırım bunu tamamlamakta güçlük çekeceklerdir. 6bin bari kasabilseydim en azından solace modülünü alırdım ama daha 200 anca kasabildim :)

5. Richie

Richie User

1 kere verdi spinel başka akik vermedi, bossa yetişiyorum çok da hasar vuruyorum cc kullanıyorum ama gel gör ki 75 kişi ateş edince 3 saniyede bitiyor boss

6. Mavibere

Mavibere User

bende vazgeçtim güçlendirici almaktan 2 katı değil 4 katı verse bile 24 bin yonga toplamamız imkansız 3 saattir uğraşıyorum 300 tane anca topladım oda şansa bos yanımda çıktı yine hüsran yine stres yine daha ne diyim yazık en iyisi kapat oyunu

7. Olmaz olsun böyle etkinlik. Yaratıklardan yüz tane kesiyorum verdiği 8 akik. Bosun yüzünü görene aşkolsun. 10 bin akiki biz rüyamızda mı toplayacağız. Bari küçük yaratıklardan alalım diyoruz o da boş.

8. Richie

Richie User

Umarım bu etkinlik 2 gün aralıklarla tekrar geliyordur.

9. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Belirtilen Agatus Kırılması etkinliği ilerleyen süreçlerde tekrardan gelecektir. Etkinlik mevcut süresini tamamladıktan sonra elinizde bulunan Akik Yongaları yok olmayacaktır. Gelecek etkinliğin bitişiyle birlikte kaldırılacaktır. Forum Kuralları gereğince oyuncuları galeyana getirlmek yasaktır. Tekrarında gerekli cezai işlem uygulanacaktır.

İyi Forumlar.

BelongDemirhan bunu beğendi.
  10. biligisi olan varmı katlayıcı paketi bu çöpleri ikiye katlıyor mu bilgisi olan var mı

11. smoonrise

smoonrise User

Katlayıcı ve AS-B01 alın diyor 10 küsür tl ver diyor darkorbit bunlar katlıyor .

12. Peki etkinlik tekrar geldiğinde yine dp-link ve hız modülü alınabilecek mi ?

13. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Evet, ödüller aynı şekilde oyun içeriği olarak kazanılacaktır. Mevcut birkaç sorun sebebi ile etkinlik ertelenecektir.

İyi Forumlar.

14. katlayıcı işe yarıyo mu

15. ateistkeci

ateistkeci User

Ertelenme mevzusu ve terkar geldiğinde aynı ödüllerin olması kesin değil mi ve yine böyle kısa mı olacak yoksa uzun mu sürecek?

16. KUM_VEGA

KUM_VEGA User

beyler katlayıcı işe yarıyormu ?

17. ateistkeci

ateistkeci User

İşe yaradığını söylüyorlardı

18. akşama çekicem katlaycı destek fln bakalım görcez :) atarım buraya :)

19. oren_72

oren_72 User

katlayıcı yarıyor :) katlayıcıyla 600 veriyor katlayıcısız 300

yılmazcan47 bunu beğendi.
  20. Pet topluyor o zaman hmm

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.