Akik Yongası İçeriği

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve legendw. tarafından 8 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. petin toplıycağını sanmıyorum
   
 2. bunu neye güvenerek söylüyorsunuz anlamadım bana göre yaptığınız yalnış merkez ekibe güvenip böyle kesin konuşmayın yoksa sonra üzülürsünüz bu zamana kadar bu hep böyle olmuştur.
   
 3. K-U-R-A-L

  K-U-R-A-L User

  bi büşmediki çöp bügün sadece 26 tane topmadım oda küçük yaratıktan bide katlayıcı koymuşlar parayla
   
 4. Aynen orada saçmaladım :D

  Büyük ihtimalle gemi ile toplayacağız en merak ettiğim toplayıcının etkisinin olup olmadığı ;)
   
 5. TanrıEru

  TanrıEru Guest

  Katlayıcı işe yarıyor 170 150 falan alınıyor katlayıcısız katlayıcı ile 350lere cıkıyor bu bir de desteği alırsan 700 750 civarı geliyor tek yaratıktan
   
  AΨČĮ_M€λλAŦ! bunu beğendi.
 6. karakule26

  karakule26 User

  Vallahi pess pess bunedir arkadaşım plutusa 1 tane lazer sıkıyo direk patlıyo kime düşüyor kime düşmüyor bıktım ya 2 günde hp link kim alacak Allahın seversen adminim sizin elinizde geleni yaptığın bumuydu hp link ve hız solace 2 gün rekorunu kim kıracak Gözünüzü seveyim
   
 7. şahin1

  şahin1 User

  bu etkinlik bilet sistemli olmalı insanız bizde bu kadar saçma yöntemli oyun kuralları olmaz.bu ay içinde tekrar geldiğinde düzenleyip oyuna sürün bu etkinliği.:mad:(shock):oops:
   
 8.  
 9. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Evet, Katlayıcı işe yaramaktadır.
  Belirtilen etkinlik tekrar geldiğinde daha uzun sürecektir. Görüşüme göre; iki hafta sürebilir.
  P.E.T toplamamaktadır.
  Anlamadım?! Yapılan açıklamaların içeriğini ciddiye almak istemiyorsanız bu sizin görüşünüzdür. Bize belirtilen içerikler ve etkinlik ilerleyişi bu şekildedir. Bu düşüncelere güvenip güvenmemek sizin seçiminizdir.

  İyi Forumlar Dilerim.
   
 10. Fake

  Fake User

  Buradaki pek çok kişi galeyana getirmenin nasıl bir şey olduğunu biliyor, bu bir galeyana getirmek değil sen ne kadar dikta etsen de böyle isimlendirsen de.

  Durduk yere kendine ve D.O ekibine öfke toplama insanlar haklı serzenişlerde bulunuyor dostum.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  OĞUZ-KAĞAN[TÜRK] bunu beğendi.
 11. kesinlikle katılıyorum bukadar kraldan çok kralcı mantığı hiç hoş durmuyor oysaki okadar kralcılar geldi geçti 12 yıl oldu ne forum banları gördük ve biz hala buralardayız bize forum banı atıp egolarını tatdmin eden kral yandaşlarının mesajlarında user ibaresi bile yer almayanlar var herşey tatında güzel bir örnek vardır versem bana göre uygun ama kralcılara uymayacağı için vermiyorum neyse buda geçer.
   
  OĞUZ-KAĞAN[TÜRK] bunu beğendi.
 12. Themis.

  Themis. Guest

  Merhaba,

  Bizlere yapılan duyurular ve bildiriler belli, bizler kurallar neyse onu uygulamak ile yükümlüyüz. Burada tamamen hiç bir kar gözetmeksizin sizler için görev yapan insanlara neden bu kadar yüklendiğinize yada neden bu kadar kin duyduğunuza bir türlü anlam veremiyorum. Hiç bir yetkili "EGOSUNU TATMİN ETMEK İÇİN CEZA VERMEZ/VEREMEZ" Kurallar açık ve bellidir. Burası resmi bir plaform olduğundan daha girerken bir çok şeyi okumuş ve anlamış kabul edilirsiniz, bunları okumak yada okumamak sizin inisiyatifinizdir. Lakin okumadığınız da "HANGİ KURALI ÇİĞNEDİĞİNİZİ BİLE BİLMEDEN, CEZA ALDIĞINIZDA" Burada ki yetkili arkadaşlara "Kafasına göre ban atıyor/uyarıyor demektesiniz.

  Mesela şuan asılsız itham kuralı çiğniyorsunuz, ve bu kural ile ilgili ceza yada uyarı almanız gayet ama gayet olağan bir durum ve olması gerekendir.

  Hepimiz insanız, hata yapmak doğamızda var. Yanlış yaptığımızı düşündüğünüz bir işle varsa bunu rahatlıkla Support ekibine bildirebilirsiniz. Ayrıca eğer elinizde "Kafasına göre/Ego tatmini amaçlı" ban atan bir yetkilinin kanıtı varsa buyrun Support ekibine gönderin ve incelensin.

  @sütsüznuri. lütfen asılsız ithamlarınızın devamını getirmeyiniz. Devamı halinde ceza almanız çok olağan bir durumdur.

  Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş