Akik yongası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BŁΛCK-STOИΞ tarafından 12 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Amerika serverlarında pazar günü tekrar devam edecek etkinlikte 3 saatlik güçlendirici alanlara tekrar güçlendirici verilecek peki katlayici çekenlere katlayici verilecek mi? Çünkü cumartesi etkinlik çıktığında etkinlik için katlayici çektik cumartesi katlayicilarda bitiyor.

2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Takım liderimizin belirttiği gibi;
    Katlayıcı paketlerinin telafisi yapılmayacaktır.

İyi forumlar.

3. Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Bu durum için bir önerim var bende bu durumun mağdurlarındanım eminim ki başka arkadaşlarda vardır cumartesi günü katlayıcı alanların katlayıcılarının 1 er gün uzatılmasını talep ediyorum. Yetkili mercilere ulaştırıp değerlendirmenizi rica ediyorum. O telafi ise buda telafi çünkü ben oyunda kutu toplamıyorum veya petime kutu toplattırmıyorum etkinlik için aldım ve olduğu gibi duruyor cumartesi günü bitiyor pazar günü etkinlik için tekrar çekmek zorunda kalıyorum.
    Bu konu ile ilgili yetkili kişilerin empati kurup düşünmesini temenni ediyorum.

4. aynı durum bendede mevcut sırf etkinlik için çektim katlayıcı kesinlikle 1 gün uzatılması gereklidir haksızlık öbür türlü