Akik yongası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Zıhar tarafından 29 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Zıhar

Zıhar User

sanırım etkinliği kaçırdım ve etkinlikte son 1 gün, 16 bin akik yongası bulmam imkansız mı ?

2. sana bağlı geminin özellikleri vs. de fazllasıyla etkili

3. Zıhar

Zıhar User

ona göre plan yapıcam. her türlü imkan var, nasıl elde edebilirim?

4. Şimdi alıyorsun vegeance lightningi çift hasar desteği, çift bekleme süresi desteği, seprom besleme sonra x6,x7,x8 sürekli dolaşıyosun mümkünse de boss için cc-c,rsb karıştır yoksa da en güçlü lazerinle sıkıver

Son düzenlenen: 29 Ağustos 2020
    Themis. bunu beğendi.
  5. Zıhar

Zıhar User

sağ olasın

6. TanrıEru

TanrıEru Guest

İmkansız değil fakat şöyle yapmanı öneririm toplamda en az bi 30 akik çöpü biriktirmen gerek x8 x7 x6 haritalarında bulunanlardan bu kutu adedini biriktirmen için de yukarıda arkadaş anlatmış %50 yetenek kısaltma özellikli şimşek gemisi kullanmanı öneririm %20 hasar ccc +rsb lazeri kullanmanı besleme olarak seprom kullanmanı öneririm yaratığa erişmen çok zor olacağı için belirli bir alanı kendine ayırıp sadece oradaki yaratıkları kovalamak da bir taktik olabilir o biraz sana kalmış fakat bu dediklerimin sonunda 30-35kutunu biriktirip katlayıcı+akik katlayıcı desteğini alarak kutularını toplarsan istediğin akık yongasını kasabilirsin desteklerin tanesi 5.90

Themis. bunu beğendi.
  7. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

İmkansız diye bir şey yoktur. :D

Yardımcı olan @TanrıEru ve @BelongDemirhan ' a teşekkür ederim. Üyelerimizin dediklerini uygulayarak çok çok hızlı bir şekilde akik kazanabilirsiniz. :) Sormak istediğiniz başka bir sorunuz yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi Forumlar.

8. hkmdr

hkmdr User

modum tyronos gelmeyecekmiydi normalde ve dımınısher modülü :((

9. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Mevcut etkinlikte gözükmemektedir. Henüz düzenleme yapılmamıştır. Görüşümce daha sonraki etkinlikte eklenecektir.

İyi Forumlar.

10. şahin1

şahin1 User

ben bu etkinliğin bilet sistemli olmasını tercih ederdim oyun oynama hevesim kaçtı şimdiden önüme geleni patlatıyorum artık zevksiz bir etkinlik oldu 10 yıldır oyundayım artık eski oyuncular için avantajlı birşeyler verin derim.

11. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Etkinlik ve içeriklerine Merkez Ekip karar vermektedir. Ne yazık ki düzenleme işlemleri yapamıyoruz.

İyi Forumlar.

12. Richie

Richie User

Galaktik çekişmede her önüne geleni patlatabilcen mi bakalım, yeni etkinlik o olacak.