Aklıma bişey gelmiyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ‗‗‗‗‗‗‗‗‗╚╗●JUDΛS●╔╝ tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle herkese kolay gelsin, iyi oyunlar. Ben 18 Lvl Goliyim, 8 İris + Apis (3 Havoç)
    6 LF-4, gereğinden fazla LF-3 var,ve elbette skylab full, Pet mevcut. (kami3,oto yağma,tamir,hammadde toplayıcı... var) Geçenlerde 1 tane daha zeta yaptım ve ordan gelen parayla enerji transferi teknolojisini de açtım (tavsiye ederim gayet yararlı), şu an 30k uri var, ne yapacağımı bilmiyorum...

-Teknoloji açtım
    -Kapı yaptım
    -Zeus çok zor ve pahalı zaten :)
    -P.E.T modülleri ve protokolleri var
    -Kalp uçuş düzeni zaten var
    -Geliştirmenin de gereksiz olduğunu düşünüyorum

Sizce bunların dışında neler yapabilirim Uridiumla ???

Centaur istiyorum aslında ama 1 senedir görmedim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ocak 2014
  2. dostum bende senin gibi kararsız kaldım ve bende bi senedir centauru bekliyorum :D sabreden derviş muradına ermiş diyorum bence centauru bekle :D ya da urilerle kutu açabilirsin lf4 için veya zeus için

3. 30K uridyum bence şu anlık kenarda kalsın. Elit cephane - destek felan gelince kullanırsın. Centaur aşırı nadir geliyor EliT+ malzeme. Bence bekleme :)

4. Haklısın ya sanırım 2 sene oldu gelmeyeli ben 1 sene tuttum urimi 100k ya alırım diye bekleye bekleye 300 oldu yine gelmedi :D Rsb-ema takılıym o zaman :D

lf4 konusunda çok şansızım ya son 100 kutudan hiçbir şey çıkmadı. Centaur bekleyene kadar kronos bile yaparım aslında :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Şubat 2014
  5. olabilir :D baya şanssızmışsın dostum :D (çaktırma banada kutudan lf4 çıkmadı daha :D :D :D )

6. Belki 200 kutudan bir çıkması normaldir :D (ama son 100 kutudan önce 50de bir çıkıyordu lf4 gününde :) )

7. beyler yanlış konu galiba :D

olabilir bişey diyemem dostum kafana göre takıl harcarken uriyi hayatını yaşa işte :D

8. Lanet olsun bu LF4 gününe 50 kutu daha gitti ve LF4 gününde bana sürüyle çıkan ne? LF3 :D :D :D :D :D bıraktım oyunu ya, artık çabamla bu kadar gelişebilirim zaten daha fazlası olmaz :D

9. lf4 gününde lf3 bu da güzel :D :D :D olur olur daha fazlasıda olur oyna sen :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.