Aklıma takılan 2 tane soru veya sorun var ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve desperado*47 tarafından 15 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhabalar arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi aklıma takılan 2 tane soru veya sorun vari bunların birincisi; R zone haritasina bir türlü giremedim. Günlük görevleri tamamlamak istiyorum ama bir türlü giremiyorum sorun nedir yardımcı olur musunuz?

ikincisi ise ne kadar patlarsam patlayayım diroit hasarım bir türlü yükselmiyor %25 hasarda kalmış ileride düzelirde diroitler patlar mı diye aklımda şüphem var bu neden böyledir?

2. 1. sorunun cevabı: R-zone artık çok kullanılmadığı için kapalı duruyor, fazla masrafı olmasın diye :D. 1 kişiye kapıları açmıyorlar, belki 3-4 kişi girmeyi denerseniz girebilirsiniz. Bu sorun 1-2 yıldır var.

2. sorunun cevabı: Sanırım siz uzunca bir süredir oyuna girmemişsiniz. Diroitler artık hasar almıyor, yani patlama durumu söz konusu değil. Eskiden kalma hasarınız gözükebilir belki.

Anka_Mitralyöz bunu beğendi.
  3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

En son istemci ile ilgili nedenden dolayı hasar almıyorlar.
    Tabi ki bu uzun vade ne zaman biter veya bitecek mi belli değil. Belki de droitler artık hiç hasar almayacak.

4. droitleri dert etme..artık hasar almayacak.forumda açıklaması var..böyle daha iyi düşünmüyorsun..

ikincisi ise r-zone haritası oyuncular tarafından tutulmadı.biz oyunculara gelişim yönünden fazla bir katkısı yoktu..o yüzdende iki seneye yakındır girilmiyor....

5. r zone haritasına girilmiyor

Driotler ise botları koruma kanunun 1.Yasasına göre darkorbit ekibinin bot koruma müdürlüğü tarafından 2019 yılından beri hasar almaya kapatıldı...EE yazık adamlara driotleri falan patlıyordu 24 saat aralıksız.....

zorask bunu beğendi.
  6. TanrıEru

TanrıEru User

r zone ye giriş yapabilmek için sanırım en az her şirketten 1 geminin aktif olarak aratması gerekiyor bilgi değil tahmin girebildiğim zamanlar mapte genelde her şirketten en az 1 gemi oluyordu burdan yola çıkarak tahmin yürüttüm