Aktif Oynadığım Servere Kod Gelmedi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Dontforgetme tarafından 23 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar yıllardır hesabımda olan bir sorun var
    Oyuna her yenilik geldiğinde şu özel olarak gelen kodlar hep oynadığım sw'ye değil de oynamadığım diğer açık sw'lere kod gidiyor mesela tr4 int5 de1 gibi diğer açık olan sw'lere ama ana kullandığım sw'ye hiç kod gelmiyor hesabda haber bülteni de açık soruın nedir anlamadım bir tek bende mi böyle oluyor?

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Kodlar Merkez Ekip tarafından sistematik olarak gönderilmektedir. Bilindiği üzere genelde inaktif olan hesaplara gelmektedir. Aktif hesaplara genelde kod gönderilmemektedir. :)

İyi Forumlar.

3. -333-

-333- User

yaa aga tutturdunuz bi kod gidiyonuz kaç konu oldu aynı terane oyundan bi haber oynuyonuz yoklama çekiyonuz.merak etme bizdede aynı diğer konularda geçtiği gibi aktif değil inaktif hesaplara geldi kod ayrıca belki merakın gider öyle yazıldığı gibi 50 felan vermiyor gir bak gelen inaktif hesabına 5 er tane veriyor.

Dontforgetme bunu beğendi.
  4. Tamam dostum sinirlenme gerek yok :D 5 tane yine 5 tanedir? Ben zaten oynamadığım sw'ye niye kod gidiyor ki anlamıyorum? Saçmalık
    Adi üstünde oynamıyorum o sw'yi
    Cevabiniz için sağolun modum -333- agrasif arkadaş da gerekli cevabı vermiş genellikle inaktif hesaplara gidiyormuş kod fakat neden böyle anlamadım yapsınlar birtane genel kod herkes kullansın niye insanları böyle uğraştırıyorlar gerçekten anlamıyorum, klasik darkorbit kafası

Konu kitlenebilir teşekkürler

5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Talebiniz üzerine konu kilitlenmiştir. :)

İyi Forumlar.

6. BUKANN

BUKANN User

kilitlenmemiş :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.