Destek Aldığım Modül gözükmüyor(Agatus-Etkinliği)

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve FlamesLordTRR tarafından 22 Şubat 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar merhaba agatus etkinliğinden akik yongası ile sarı modül aldım goli plus modulü idi yanlış hatırlamıyorsam .
    hatta modülün ismi SPD-SP001 fakat modül nedense birleştirmeden gözükmüyor genel bi sorun mu ?
    supporta da yazdım fakat support çoğu zaman geri dönmediği için buraya da konu açayım dedim.
    aynı sorunu olan varsa bu konuda da paylaşabilir.

2. Senin aldığın kararlı modül birleştir kısmında gözükmez kararlı modül olduğu için modülün özellikleri değişmez sabit bizim savaş bileti ile aldıklarımız kararsız modül yani stabilize ederek özelliklerini değiştirebiliyoruz .Aldığın modülü Hangarda goli plus gemine gir gemiye takılacak modüller arasında gözükür ve takabilirsin.

FlamesLordTRR bunu beğendi.
  3. eyvallah hocam teşekkürler anladım mantığı
    bu arada konumu okuyan adminler konuyu çöpe taşımayın bilmeyen arkadaşlara da yardımcı olur hem bu cevap.

4. Ne demek hocam işin görüldüyse ne mutlu

FlamesLordTRR bunu beğendi.