Alfa beta gamma kapıları

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Hamlet tarafından 23 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Hamlet

Hamlet User

arkadaşlar bu pazar günü abg dönmeyi düşünüyorum 300k uri var elimde indirimle 55 uriye birazcık kaybım bile olsa sıkıntı olmaz sizce nasıl bir yol izlemem gerekiyor 32pro 6bo3 solacem ve venomum mevcut sizce hangi gemiyi kullanmalıyım ikisinin de modüller tam pete kamikazeyi ne zaman atmalıyım hangi cephane harcamalıyım sizce sıktığım x4 geri gelir mi kapılardan karşılar mı yani kararsız kaldım cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Luminous bunu beğendi.
  2. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

1 enerji = 55 Uridium olduğu zaman ABG kapılarında uridium bakımından zarar etmiyorsunuz diyebiliriz. Dikkat etmeniz gereken nokta bu kapıları döngüye sokmak, onu da şöyle anlatayım
    3 kapınız da 0 parça olsun. Enerjileri basmaya başlayın (tercihen 1, 5, 10 enerji kullanın) diyelim Alpha kapısı açıldı, hemen yerleştirip enerji basmaya devam edin. Beta açıldı, betayı da yerleştirin. Sonrasında Alpha kapısı yeniden biterse, Alpha kapısına atlayıp bitirin. Özetle, herhangi bir kapı 2/2 olur ise enerji basmayı bırakıp o kapıya girin ve bitirin. Bir Gamma açılana kadar ortalama 4-6 Alpha kapısı bitecek. :D

Gemi tercihi olarak venom seçilebilir, özellikle Kristallonlara yetenek atmak kapı bitirme sürenizi azaltacaktır. Kamikazeyi de yaratıklar toplanınca atmalısınız, topluca patlıyorlar çünkü :D

Şahsen ABG kapılarında X4 mermisini yalnızca Gamma Kristallonlarına karşı kullanıyorum, kapı genelinde X2 ve X3 kullanmaktayım ve hiçbir lazerim azalmıyor, aksine artıyor.

Ekleme yapayım, cumartesi de bu işlemi yapabilirsiniz, sonuçta döngüye gireceğinden pazar günü de durmadan devam edebileceksiniz. Böylelikle bol bol lazer birikecektir. :)

İyi forumlar dilerim.

3. Hamlet

Hamlet User

çok sağolun modum birşey daha sorabilir miyim x2 gününün pek avantajı yok mu abg kapısında cumartesi de yapabilirsiniz demişsiniz ya ödüllere baktım da pek 2 ye katlanınca değerlenecek birşey yok gibi sizce cumartesi de yapmalı mıyım ve 300k uri döngüde yeterli mi sizce

Luminous bunu beğendi.
  4. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

X2 gününde ABG kapılarının avantajı TP ve ŞF oluyor, yani yalnızca rütbe/seviye kasmak için ekstra ödül veriyor. Uridiumda ve X4'te bir değişme olmazken, örneğin Alpha kapsının verdiği 2 günlük dosyası 4 oluyor ki 2, 4, 6 günlük dosyası pek de hatırı sayılır değil, durum böyle olunca tek avantajın TP ve ŞF olduğu ortaya çıkıyor. :D :D

Enerji indirimi cumartesi günü başladığından ve bu ABG döngüsü uridium açısından zarar ettirmediği için cumartesi yaptığınız ödüller yanınıza kar kalıyor. :D :D

Zarar etmeyeceğiniz (veya çok ufak miktarlarda zarar edeceğiniz) için cumartesi günü kapı dönmenizin önünde bir engel yok. Ayrıca 300 bin uridium da bahsettiğimiz döngü için yeterli olacaktır. :)

İyi forumlar dilerim.

5. Hamlet

Hamlet User

çok teşekkür ederim cumartesi de dönücem o zaman konu kilitlenebilir modum

Luminous bunu beğendi.
  6. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Rica ederim efenim, sormak istediğiniz her şeyi çekinmeden bizlere sorabilirsiniz.

Konu talebiniz üzere kilitlenmiştir.

İyi forumlar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.