ALFA-BETA-GAMMA

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -Choragon-[ELF™] tarafından 10 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar sizelere birkaç sorum olacak
    1-Alfa-Beta-Gamma kaç ggde açılır(ortalama)
    2-Mesela ilk alfa açıldı alfayı yerleştireyim mi yoksa beta-gamma açılana kadar bekleteyim mi? (hangisi daha karlı olur)
    3-Sizin kendinize göre bu kapıları daha kolay açmanın yolları varmı?
    Şimdiden teşekkür ederim.

2. Merhaba ;

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Keyifli Forumlar.

3. Nefes

Nefes User

Merhaba

1-Alfa-Beta-Gamma kaç ggde açılır(ortalama)
    Ortalama olarak 2000 -3000 gg de gama hariç açmanız mümkün çünki kapı parçalarına basarken 3 kapı olarak değer alınır ve bunlardan gama her zaman en son açılır.2 alfa ve bir beta büyük ihtimal ile açılabilir şans tabi belki olurya gamada takılmadan açılabilir.

2-Mesela ilk alfa açıldı alfayı yerleştireyim mi yoksa beta-gamma açılana kadar bekleteyim mi? (hangisi daha karlı olur)
    Bence alfa tamamlandığında açmalısınız çünki alfayı açtınız ve yerleştirmediğinizde diğer kapılara alfa parçası geldiğinde çarpan olarak yansıyacak ve belkide 2.açılacak olan alfa boşa gidecektir bence açmalısınız.

3-Sizin kendinize göre bu kapıları daha kolay açmanın yolları varmı?
    Ben genelde 5'li olarak basarım ve gelen çarpanları 5-6 çarpan olanakadar beklemez ne gelirse kullanırım ilk 100 gg de çıkmıyorsa F5 atar yeniden denerim baktım çıkmaya devam ediyor bende gg basmaya devam ederim durakladığında ise biraz bekler ve yeniden devam ederim ama her zaman sayfamı yenilerim ve mesela toplu gg yaparak basmak en mantıklısıdır bana göre 1000 yada 2000 gg olmadan 100 yada 300 varken asla basmam.
    Bu benim izlediğim yoldur her zaman da bu stratejiyi uygulamaktayım iyi oyunlar dilerim.

Diğer arkadaşlarımızın yorumları da tabiki önemli dir belki 3000 gg ye daha fazla kapı açan ve çok parça çıkartma stratejileri vardır lütfen fikirlerini edinerek deneyiniz.

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  4. Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için çok işime yarayacağını düşünüyorum.

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Ama dediğim gibi diğer arkadaşlarımızında yorumlarını bekleyin belki daha kolay bir strateji bilen vardır ve ben teşekür ederim iyi oyunlar dilerim.

6. -onur5000-

-onur5000- User

Alpha değişiyor ancak 1000-1200 beta 2100- 3200 gama ( o baya zor :) ) 5000-9000 arası :)

Keyifli Forumlar ...

7. 5000-9000 bin arası mı yapma 1m uriye 1 gamma mı yapılır çok fazla değil mi?

8. Gamma nın parçaları zor çıkıyor. Baktın gelmiyor parca giriş çıkış yap oyle dene.

9. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Ne 5000-9000 arası 3000 galaxsiye ben gamayı açıyorum hatta bazen daha azına söyle diyim alfanın 4 parcası vardı gama nın 20 gama daha erken açıldı ...

3000 galaxsiye bütün kapıları açarsın.Nefes mod'unda dedigi gibi 5'li bas kapıya çarpanlarda da x4 ve x5 de bas...

10. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

Parçalar azaldıkça mesela son 5 parça bastığın enerji miktarınıda düşür böylece daha hızlı bir şekilde parça tamamlayabilirsin :)

11. -onur5000-

-onur5000- User

7000gg ye açamamışlığım vardıda gammayı ondan öle dedim :) dedikleriniz doğru olabilir.

Keyifli Forumlar...

12. Önerileriniz için teşekkürler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.