ALFA

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve **EIC-CIE** tarafından 21 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Meraba.Benim gemim vengeance ydi full lf2 diroitler 6flax 2iristi onlardada mp1 vardı alfa kapısında kristallinlere kadar geldim yada sibelonit olabilir bayadır girmiyom ama şimdi goliath aldım full lf3 yaptım diroitler aynı sadece full lf2 ekstralar hepsi var roketatar 5li 1.konfi full kalkan 2.si hız pet aldım yeni 4.seviye yaptım şimdi uri toplayıp kamikaze 2 alcam böyleyken girsem kapıyı bitirebilirmiyim ortalama 3000 vuruyom x1 le ayrıntılı yazdım bu kadar :D yardımcı olurmusunz.

2. Merhaba ;

Konunuz Yeni Başlayanlar bölümüne taşınmıştır.

Keyifli Forumlar.

3. Merhaba ,

Kamikaze almak için bence acele etmeyin. Pet'in seviyesini 8 yapıp 3. seviyeleri almanız daha iyi olacaktır.

1. Konfigürasyon : Vuruş konfigürasyonu

Gemi : 15 LF-2 + 5 hız + 10 kalkan / Droit'ler : full LF-3 ( Eğer eksik olursa LF-2 )

2. Konfigürasyon : Kaçış konfigürasyonu

Gemi : 15 LF-3 + 15 hız / Droit'ler : full kalkan

Ayrıca hız jeneratörünü Promerium ve kalkan jeneratörünü de seprom ile besleyebilirseniz yardımı olacaktır.

Haritada dönerek , geri geri kaçarak ve mini haritadan npc'lerin tersiniz işaretleyerek hasar almadan yada en az hasarla npc'leri kesmeye çalışabilirsiniz.

İyi forumlar.

4. teşekkür ederim. ben genelde kalkanla hız ları promerium besliyorum roketlerdede 25bin kadar prometidle besledim lazerler boş sepromda fazla olmadığı için kullanmıyorum kamikaze 2 fazla etki etmezmi ? :) kamikaze 3 almak uzun sürcek onun için sabırsızlanıyorum :)

5. Merhaba ,

Alfa kapısı o kadar zorlamaz ve ayrıca kamikaze 2 etkili olsa da 3. seviyesi kadar etkili olamıyor. :) Mesela kamikaze 2 ile 2 kere yad 3 kere atacağınıza kamikaze 3 ile bir kere atmanız yetiyor. :) Bence sabredin büyük tp kazanacağınız zaman pet'i açık tutun %5'i pet'e gider.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.