Alfa'yı yapabilir miyim?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve xxl-vega tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. xxl-vega

xxl-vega User

Umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Alfanın inşasını bitirdim. Fakat yapabilir miyim bilmiyorum. Özelliklerim:
    Vengeance - Lightning tasarımı
    5 İris, 3 Flax
    12 Arge

1. Konfigürasyon (Hız Konfigürasyonu) :
    15 LF3 - 1LF2 (Gemi ve diroitlerde)
    Gemide 10 G3N-7900, Diroitlerde 7 SG3N-B02
    Full Ekstra

2. Konfigürasyon (Savaş Konfigürasyonu) :
    15 LF3 - 1LF2 (Gemi ve diroitlerde)
    17 SG3N-B02
    Full Ekstra
    BU ARADA YARIN PET ALACAĞIM. KAMİKAZE, HAMMADDE TOPLAYICISI VB. KOYACAĞIM.

Son düzenlenen: 25 Ocak 2014
  2. Pet alacaksan acayip kolay yaparsın . Yaratıklar çıktığında dolan haritada hepsini peşine topla . Kami işini hallet . Çok çabuk bitirirsin .

3. BonusRasta

BonusRasta User

Kami vip üyelikle oluyormuş sanırım

4. kamikazede
    benim yontem yap pet 0lvlde bırak 7.500 kamikaze al ve devo kısmında at canlar az kalınca bırak kamikazeyi sen kes devodan sonra eger çok atarsan pet 0-3lvl tamir bedava eger lvl 4 ten fazla olursa uri ister bu kamikaze taktigi pet çabuk level atlar diikkat et uri ister onun için vip vip olsa tamir bedava

kısaca pet canlarını azalt ve peti kapat

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Şubat 2014
  5. BonusRasta

BonusRasta User

Pet seviyesini 8 yaptım modüllerin seviyesi 3 olsun diye ondan sonra seviye vermedim tamir için 90 uridium gidiyor. Bundan sonra geliştirmeyecem peti son seviyede 350 uridium gidiyor sanırım. Toplayıcı modülü aldım, kami alacaktım ama 50k uridium çok fazla geldi bana, üstelik vip değilim sürekli tamire de para gidecek kararsız kaldım. Aslında npc kesmede çok işe yarıyor ya da kapıda ne bileyim 50k uridium aklımı karıştırıyor :D

6. Merhaba ,

Eğer pet 8 seviye ise seviye arttırmayıp 3. seviye Kamikaze modülü alabilirsiniz. Dediğiniz gibi kasarken ve kapılarda genel olarak çok işe yarıyor. Fakat VIP şart. :D

İyi forumlar.

7. 1LENEYKA

1LENEYKA User

Kardeşim biraz daha gelişmelisin bende benim ilk alfa geçişimde goli dim ırısta vardı ful lf3 tüm ful 2. seviye kalkan anca zar zor geçtim (pet+kami mod ile )

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.