Aliens Kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve Aliens tarafından 14 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Aliens

Aliens User

Gel, ben 30 saniyede sökme garantisi veriyorum. Ama oluşabilecek zarardan firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. Kişi bu işlemi yaptırma kararı verdiğinde her türlü sorumluluğu ve şartı kabul ettiğini beyan eder.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  2. sana güvenemem :D

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  3. Aliens

Aliens User

Neden?

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  4. Belki kemiğimi çalarsın :p

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  5. Aliens

Aliens User

Aman! Senin cılız kemiğini ne yapayım? Kaynatsam fond olmaz, kavursam bir şeye benzemez. :)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  6. Çok önyargılısın :D

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  7. Aliens

Aliens User

Duruma göre değişir. :D

8. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Hafta içi çıkıyor genelde dinlemeye çalışıyorum. Fakat yaz dönemi biraz takip edemedim. :D

9. Aliens

Aliens User

Merak ettim şimdi. :D Hiç radyo dinleme huyum yok. :D Ondan duymamış olabilirim. :D Bu arada gelsene. :D

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Canlı yayın olursa ayrı güzel tabi ki bazen bant yayını olabiliyor ama sonuçta canlı gibi dinleniyor. :D Eğer biraz dinlersen sanırım sende takip etmeye başlarsın. :D Gelme durumları bu aralar daha karışık gibi gözüküyor. :(

11. Aliens

Aliens User

Bunu hemen dinlenecekler listesine alıyorum. :D
    Keşke girebilsen. :D Boss keserken canım sıkılıyor. :D Sen olsan iyi olurdu. :D

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  12. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Hafta içi 22:30 civarı başlıyor bitiş saati belli değil. :D Bazen 01:30 bazen 3-4'e kadar sürüyor. :) Haftasonu normalde canlı yayın yok. :D
    Bayramdan sonra taşınmamız gerekiyor. Bina komple yıkılacak. :D Kafam şu aralar çok karışık anlayacağın. :)

13. Aliens

Aliens User

Ooo, kusura bakma. Sustum vallahi.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  14. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Taşınma bir şekilde halledilir fakat internet olayını ne zaman aktif edebilirim bilmiyorum. :D

15. Aliens

Aliens User

Çok sıkıntılı gerçekten. Kentsel dönüşüm mü?

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  16. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Aslında biraz binada oturanlar olarak bizler istedik. Çünkü biraz bakımsız kalmıştı bakım yaptırmaya kalksak dünya kadar masraf olur. :D

17. Aliens

Aliens User

:D Haklısın. Çok para yiyor. Asansör kabini için bile kaç milyar ödedik.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  18. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Asansör şart değilde çatı komple yenilenmesi elden geçmesi gerekiyor. Dış cephe ayrı daire içleri ayrı dert. :D Bir müteahhit ile daire sahipleri anlaştık işte :) :D

19. Aliens

Aliens User

:D Gayet mantıklı. Ama inşallah harç yerine deniz kumu koymazlar. :D

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  20. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Tek sıkıntı eskisi kadar geniş olmayacak ama ne yapalım en azından komple yenilenmiş olacak. :D Sanmıyorum çünkü hazır beton kullanılıyor genelde. :) Hani şu harç kamyonları filan var. :D