Aliens Kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve Aliens tarafından 14 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Aliens

Aliens User

İnşaattan anlamam. :D Aman, yeni olsun da. :D

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Şu anda sanırım 110 metre kare tek daire sistemi ile fakat yenisi çift daire üzerine olacak 10 daire olacak. :D Henüz net değil ama sanırım 80-90 metre kare arası bir şey olacak. :)

3. Aliens

Aliens User

Arkadaşlar Forumdan desteğimi çekiyorum. Artık aranızda olmayacağım. Umarım anlayışla karşılarsınız. Yalnız gizli takipteyim haberiniz olsun. :cool: Sadece yazışmalarda olmayacağım. Hepinize iyi oyunlar ve burada bol, güzel sohbetler dilerim...

BlackGhost™ ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  4. Forumda kimse olmadığı için gidiyorsun, biliyorum :(

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  5. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

aa simdi gordum nereye gidiyorsun sen ,nerden cikti birden bu karar :confused:herzaman vardin ,onca konun var ,ozel hayat isin coksa v.b mantikli bir sebep varsa ne ala yoksa kabul etmiyorum :rolleyes:

6. Bir gün hepimiz gidecez. Belki geçici belki kalıcı ama hayatı bu kedi gibi yan yan zıplayarak yaşamak gerek.

:D:D:D

Neyse ciddi olalım. Niye forumdan ayrılıyon? Bende yakında üniversite için olmayacam gibi görünüyor.

7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Hayırlısı olsun. :) Uygun olduğumda ben sana bir şekilde ulaşırım. :) :D

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  8. asalet87

asalet87 User

bende o yolun yolcusuyum 3.cü sınıf maliye :) Hedef Yeminli Mali muşavirlik

9. Boşver error giderse gitsin :) Biz rahatlarız ;)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  10. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

yok birlikte gittiniz ayni gun o_O kizmaya devam ediyorum donene kadarda edecegim ,hele sen oyun arkadasim:rolleyes:

11. Sorun anlaşıldı.

12. Bunuda nerden çıkardın :eek: Aynı gün gitmedim, forumda kimse olmayınca sıkıldım kimsede muhabbet etmiyor. (Muhabbet başlayınca geri döndüm :)) Kızabilirsin gayet normal dostum ;)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  13. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

tamam peki :)temelli gitmeyinde gezin gelin :D

14. Yazdığın cümleyi üstüme alınmıyorum :D Heralde apolloya söyledin.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  15. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

sarki bile koydum foruma ya ardinizdan :D daha ne yapayim :) demekki araniyorsunuz :)yoksa banane derdim:)

16. Ama tek sen arıyorsun :D Banane deyip geçebilirdin :p Sürekli aynı forumda olmak sıkıyor :D

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  17. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

aramayim mi yani :D yabanci forumlari gez :D anakin bile tatildeymis geri gelmis bak :)her giden gittigi yerde daha mutlu olmazsa geri gelir ,umarim gelirsiniz ne diyim :)

18. Y
    Yabanci forumları geziyorum zaten :p Birtek buraya girince sıkılıyorum :( Hem diğer forumda vip üyelik kazandım :) Beni bu forumdan ayırmaya yeter :D

19. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

:D bir vip icinmi simdi hersey :D

20. Bilmem sayılır :D Hadi apollonun tabutunu hazırlayak :D;)

ÈrroR_™ bunu beğendi.